Jump to content

Laguna III (Coupe) za dijelove, oko Zagreba


IcyTexx

Recommended Posts

Pozdrav!

Znate li možda za koju Lagunu III koja se prodaje u dijelove u krugu od 30-ak km od Zagreba?

Trebam komade interijera, bitno je da je model s navigacijom - trebam žice, module, kontrole/tipke navigacije, plastiku centralnih otvora za zrak, plastične nosače, ukrasne lajsne (srebrne) i sve što ide uz to.

Hvala. :)

(radi se o zanimljivom projektu, ne radim upgrade svoje na navigaciju)

Link to comment
Share on other sites

Naravno. ?

Radim svoj infotainment, povezan na CAN bus, logging svih podataka, ugrađen LTE, slanje na server, obrada, i tako... Budu neki detalji kad poprimi neku zanimljivu formu. Zasad mi je najveći hardware problem što je Renault bio jaaaako pametan i u originalu je stavio 7" 16:9 ekran, a takvih LCD panela uopće nema za nabavit (16:10 u 7" ima na bacanje), a da nisu krumpir rezolucije. Morat ću vidjet što i kako paše, ali bojim se da neće izgledati kako želim.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Jel zna tko gdje se može nabavit (ne mogu naći u Dialogysu) i postoji li uopće negdje (pa mora postojat) shema žica i konektora po autu? Ili moram na teži način tražiti podatkovne žice oko radija i ekrana?

Koliko razumijem, moj auto nema multimedia CAN bus izlaz na OBD konektoru, na tim pinovima dobivam samo tišinu.

 

EDIT: Naravno da nađem odmah nakon kaj pitam. Trebam Renault VISU (prvi put čujem za to)?

Link to comment
Share on other sites

http://www.club-renault4x4.ru/poleznye-temy-ssylki/1105-elektricheskie-shemy-renault.html

Probaj ovdje. Na taj link sam naletio jednom prilikom kad sam tražio ViSU za svoj Espace. 

Našao sam ga na drugom mjestu tako da nemam blage da li ovo sa linka radi.

Tebi treba jedan od ova tri dijela.

LagunaIII X91_NT8414_Visu v5.0_2008.06.16
LagunaIII X91_NT8440_Visu v5.0_2008.02.18
LagunaIII X91_NT8441_Visu v5.0_2008.10.13

Možeš probati i pojedinačno guglati.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.