Jump to content

Cvili zadnja desna trombla


Black.Tip

Recommended Posts

Primjetio sam u zadnje vrijeme da mi je počela sve više i više cviliti zadnja desna trombla. Garnitura je mjenjana pred 3500 km, a cviljenje je uglavnom bilo kad bi auto duže stajao vani pa kod prvog kočenja zacvili. Danas mi je tako cvililo dobrih 2 km gradske vožnje kreni stani, ali zvuk nije kao da se pakna zaljepi za bubanj i ne pusti nego kao da struže o bubanj i ima komadić metala sa strane i dere o njega isto. Nisam tome pridavao neki značaj pred koji tjedan, sad zadnjih dana kad auto duže stoji pred firmom i počinje to više i duže cviliti sam pomalo zabrinut.

Garnitura je od Bremba, kao i diskovi i pločice naprijed i kočiona tekućina. 

Brat bratu nisam se ni sjetio, no rekli su mi u servisu da će trebati štelati ručnu nakon neke kilometraže jer je sve novo stavljeno, bi li to trebalo možda i bubnjeve poštelati?

Link to comment
Share on other sites

On 24. 12. 2018. at 13:16, ivan.martinko said:

čim prije na to dotezanje i u svakom slučaju im reci da ti jedan kotač cvili ili struže..

Jel se moglo kaj udesit ako to nije napravljeno do sada? Sad od kad sam otvorio temu nije ništa više cvililo ni strugalo, al u svakom slučaju idem sutra mehaničaru. 

Link to comment
Share on other sites

možda struže negdje rub pakne i sl.. a nisu pakne skupe za njega da i stave nove, opet nije skupo..

Link to comment
Share on other sites

On 26. 12. 2018. at 10:34, ivan.martinko said:

možda struže negdje rub pakne i sl.. a nisu pakne skupe za njega da i stave nove, opet nije skupo..

Uzimao sam Brembo pred manje od 2 mjeseca, morao sam naručivati izvana jer ovdje nisam mogao naći na lageru. 

Edited by Black.Tip
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.