Jump to content
OBAVIJEST!!! Moguća je privremena nedostupnost RKH Foruma radi migracije na novi server. Hvala na razumjevanju. ×
OBAVIJEST!!! Moguća je privremena nedostupnost RKH Foruma radi migracije na novi server. Hvala na razumjevanju.

K: Renault 21 turbo

cardak

Recommended Posts

Godine rade svoje, i ovakve krame koje kao vrijede jer su raritet,ali nema veze sto su krame.

Ovako izgleda auto sa 125 tkm,  ne vidis gotovo nista, a vidis sve

IMG-20190223-WA0000.jpg

Edited by cardak
  • Like 1
  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• cardak

16

• GTT

12

• f7p

7

• Ruske

5

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ovih 4000€ je džabe za R-11 turbo ako auto nije trul i ako je kompletan i očuvan s originalnom kilometražom, a na slikama djeluje da je, doduše slike varaju. Takav auto vani košta 8-10000€, tako da ne

Da nesto razjasnimo decki. Ti svi stari auti koji izađu negdje na oglasu su uglavnom krame lose polimarene sa bezbroj kilometara, UGLAVNOM. Ide prica ovako: nazoves tipa, on kaze auto prvi vlasni

Samo originalni auti vrijede i samo takvog bih kupio za “velik” novac. Cijene za takve primjerke su visoke, no drže cijenu. Uglavnom, treba kupiti par modela dok se još može. Tako sam ja rekao da

Posted Images

Ja imam osjecaj da sve ono kaj se mislilo prodat a da vrijedi prodalo,a ovo kaj je ostalo a dobro je,vlasnici ostavljaju sebi.

• Like 1

jesu ovo 15 ili 16 na 19ki?

cardak
21 minutes ago, Ruske said:

jesu ovo 15 ili 16 na 19ki?

16"

• Like 1

Announcements

• OBAVIJEST!!! Moguća je privremena nedostupnost RKH Foruma radi migracije na novi server. Hvala na razumjevanju.

• Create New...

Important Information

Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja..