Jump to content

P: Nissan Micra 1.4i


Max

Recommended Posts

Prodajem Nissan Micru 1.4i, 88KS, benzin, 2005. godina. 119000tkm. Reg. do 7.2019.

Na autu je napravljen servis u studenom 2018. i napravljeno je mozda 150km tek toliko da se provoza.

Stavljeni su novi prednji diskovi i plocice i straznje plocice. Ulje i filteri su novi i neke sitnice su popravljene u unutrasnjosti (kopce za straznju policu) i na ovjesu (spone, krajnici). 

Stavljen je novi lijevi far jer je desni promijenjen prije godinu i pol kad je autobus koji se kretao u rikverc ostrugao prednji deani kraj i kvrcnuo desni far. Inace je auto provjeren, nije udaran, popravljan, svi AIR BAGovi rade i sve je utegnuto i spremno za voznju. 

Kupio sam novi akumulator Fiamm s 3 godine garancije prije mjesec dana. 

Na autu su zimske gume Pirelli sa 7mm profila. 

Oprema je bogata, putni komp, tipke na ulravljacu za radio, el. prozori i retrovizori...za tu klasu odlicno!

Auto smo.kupili od prijateljice koja je otisla u Irsku u srpnju prosle godine. Od tad je uglavnom na parkingu jer moja zena nije vozila otkad je polozila prije 8 godina a strah ju je voziti auto s rucnim mjenjacem  Zato sam odustao od daljnjeg nagovaranja i prodajemo Micru da bi kupili nesto s automatikom. 

 

Cijena 25000 kn. 

 

20180720_194115.jpg

20180720_194128.jpg

20180720_194134.jpg

20180720_194148.jpg

20180720_194154.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • mata73 locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.