Jump to content

Koleos


eto tako

Recommended Posts

Vidim da niko nista nije pisao o koleosu, da li moze neko iz servisa da napise par rijeci ? 

Koji motor se preporucuje, vidim da je 2.0dci 150hp najcesci u 4x4 modelu. Sta su im mane i da ki bjezati od ovih modela sto imaju previse opreme ? 

Naravno, ne nislim na nove modele ? vec od 2008 do 2014

Link to comment
Share on other sites

Na pretrazivacu sam nasao da je neko pitao za 2.5benz stariji, aaa ja se najvise brinem za ove gluposti koje se ne mogu ni naci ni popraviti u mom okruzenju. Kao dupli siber i td ... kaze ako nisu iste gume moze da dobije luft na zadnjem pogonu. LOL

Link to comment
Share on other sites

Naravno, svi auti koji imaju elektronicki upravljan 4x4 su osjetljivi na dimenziju guma. Cak i nepravilnu potrosenost.
Odstupanja od tvornickih postavaka bi morale biti maksimalno unutar 1%.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Moj brat ima koleos 2008 2.0 dci 150ks 4x4 automatik kupio ga je novog sad ima cca 200000tis.km i nikakvih problema osim red.servisa.

Poslano sa mog SM-G965F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Izzy said:

Moj brat ima koleos 2008 2.0 dci 150ks 4x4 automatik kupio ga je novog sad ima cca 200000tis.km i nikakvih problema osim red.servisa.

Poslano sa mog SM-G965F koristeći Tapatalk
 

Znaci sreca ?

3 hours ago, Grunf said:

Mislim da stari model i nije neka sreća.

Sent from my LM-G710 using Tapatalk
 

Misljenje ili iskustvo ?

4 hours ago, mario #8 said:

Naravno, svi auti koji imaju elektronicki upravljan 4x4 su osjetljivi na dimenziju guma. Cak i nepravilnu potrosenost.
Odstupanja od tvornickih postavaka bi morale biti maksimalno unutar 1%.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
 

Kako se to provjerava ? 

Link to comment
Share on other sites

Nisam mislio da nije dobar nego nije pogođen. Nije ni SUV ni terenac. Nekako je nezgrapan između klasa.

Sent from my LM-G710 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Izzy said:

Moj brat ima koleos 2008 2.0 dci 150ks 4x4 automatik kupio ga je novog sad ima cca 200000tis.km i nikakvih problema osim red.servisa.

Poslano sa mog SM-G965F koristeći Tapatalk
 

znači probleme ima samo sa redovnim servisom? :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.