Jump to content

P: Scenic III


darko

Recommended Posts

A i jedno i drugo bas [emoji23]
Al evo sad fakat bi

Poslano sa mog HTC Desire 12+ koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Bome ima ih po KA valjda ista boja ko moj..jedino ga felge isticu od ostalih.

Ma bude se valjda prodao..svaki auto ima kupca..nakon rege 

Link to comment
Share on other sites

Svaki ima kupca samo cijena mora biti popularna inače stoji u oglasu mjesecima..jbga..

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nije fixno za forum ... napravljen servis...regan do 27.8.2020 .. zacrnjenje mu je 0,02 :) 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pa kaj nema auto sa ispravnim dpf-om 0.00? Dpf ne propusta čadju nimalo ak je ispravan. Cak je na mojoj skodi 2.0 tdi bilo 0.00 na prijasnjem tehnickom jer je dpf blokao sve.

Link to comment
Share on other sites

Pa kaj nema auto sa ispravnim dpf-om 0.00? Dpf ne propusta čadju nimalo ak je ispravan. Cak je na mojoj skodi 2.0 tdi bilo 0.00 na prijasnjem tehnickom jer je dpf blokao sve.


Ta aparatura u STP ima isto neku toleranciju mjerenja, to ti je to.
Link to comment
Share on other sites

VW iz obitelji s DPF-om je na zadnjem tehnickom pokazao zacrnjenje 0.06 - 0.08.

 

S druge strane, VW kojem je DPF i EGR OFF, je imao 0.01 - 0.02, tako da stvarno ne kuzim to sa zacrnjenjem?!

Link to comment
Share on other sites

Tocno tako ima norma i kaze 0.5


Poslano sa mog HTC Desire 12+ koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

ne valja mu dpf.. ak je motor dobar, ne prelazi 0,1 i bez dpf, ali ako je dpf dobar, nema čađe, nema nikakvog zacrnjenja, u tom je poanta. proučio sam vag euro 5 normu skroz.. i na stranim forumima sam vidio da u engleskoj te skidaju s tehničkog ak mislim euro 6 nema 0.00..  nikakvih 0.02 i slično..

a kod nas pošto vag u leru ne ide preko 2500 okr, kod micanja dpf-a naštima se tak ecu da na leru i bez opterećenja ne dimi na malim okretajima, ali da ga se stisne negdje na cesti pun gas, zadimio bi crno.. (i tvornički je tak bilo, zato je i bila afera..)

Link to comment
Share on other sites

Dr.Martinko ... moj nije euro 6 norma. 

Drugo na tehnickom nemaju ni pojma sta rade da se razumijemo...

tip spoji obd i ima neki uredjaj di se pale lampice... 3 komada...3 zelene se upale...i sad pitam ja njega sta ako nisu sve zelene? jel ima i takvih auti

Kaze on ima...znaci da ima neku gresku..

Al jel znate koju? Ne ... i kaj onda.. jel utjece na prolaz? 

Kaze ne... jedino ako nisu sve 3 crvene... tak da jebiga...sve to sta oni izmjere uzimam s dozom sumnje ... no uglavnom  spamate mi oglas  :D

 

Bas me zanima zacrenjenje na altei... ohne dpf... kad ju stisnem zna malo sipa efekt napravit :) 

 

Edited by darko
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites



ne valja mu dpf.. ak je motor dobar, ne prelazi 0,1 i bez dpf, ali ako je dpf dobar, nema čađe, nema nikakvog zacrnjenja, u tom je poanta. proučio sam vag euro 5 normu skroz..


DPF je ispravan. VCDS nije pokazao nikakvih gresaka vezano uz motor. Spajao sam ga kasnije, nevezano za to.

Na vratima na naljepnici ti pise koliko maksimalno zacrnjenje je dopusteno. Za VW Euro 5 je 0.50 (konkretno za ovaj model). To je napisala tvornica i auto je tako certificiran za cestovni promet. Tako da ove price, da mora biti 0.00 su samo za birtiju. Lijepo je da bude 0.00 na tehnickom, ali da mora, NE MORA. A da te moze srusiti zbog toga, NE MOZE!
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Si opal dire?, ak nisi i dalje si za prolaz :D

sorry darkec ja bi ga zel da nisam jos koju godinu u kreditu.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Potpuno sam siguran da sam vidio taj auto danas na Riječkoj obilaznici i vozio je u smjeru Pula/Slovenija. Ja sam bio solidno brži u lijevoj traci?. Upale mi felge u oči, pa boja pa KA tablica. Rekao to je taj?

Link to comment
Share on other sites

Auto je prekrasan. Ne kužim zašto ne ide prodaja? Boja je posebna a za stanje nebi trošio riječi. Sorry na off,sretno s prodajom

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, ivan.martinko said:

Pise u prvom postu. Gradi kucu, rucna je elektricna a zeni se to ne svidja itd..

 

 

Šta je pisac time htio reć?

Link to comment
Share on other sites

Potpuno sam siguran da sam vidio taj auto danas na Riječkoj obilaznici i vozio je u smjeru Pula/Slovenija. Ja sam bio solidno brži u lijevoj traci[emoji16]. Upale mi felge u oči, pa boja pa KA tablica. Rekao to je taj[emoji6]
Jesi..i mislio sam si da si ti..lijepi sjajni crveni megane karavan 3 [emoji3].. neznam di su kamere po obilaznici pa se laganini vozio..a i nije mi se zurilo... u Balama sam u Mon Perin resortu...malo vikend..sutra Rovinj, Limski kanal, Motovun pa via Karlovac6377ded83f214b89e355b683538b0b76.jpgb64e558785b5e1a7f53bce0561547a4c.jpg

Poslano sa mog HTC Desire 12+ koristeći Tapatalk

A kaj se tice prodaje evo svi sam pitaju a nitko nije ni dosao..pregleda kolko hoces na marketplace i njuskalu

Ne gradim kucu neg preuredjujem po njoj..
al to sam vec napravio financijsku konstrukciju i bez prodaje...[emoji16]
A zena da..nece ga vozit pa nece a na nju glasi
Nekaj se sad dogovaramo da prodamo oba dva[emoji56]

Poslano sa mog HTC Desire 12+ koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

a da to je to, držiš dosta visoku cijenu, zato kaj si uložio u njega.. da vratiš sve stock i prodaješ ga tak dobio bi manje, ali bi ga prodao..

da je 1.6 dci, isto bi brže otišo.. ja sam prošlo ljeto gledao jedan isti takav, ista oprema, sve identično, ali 2012. god, i 1.6 dci 130ks, znači prošle godine je bio kao godinu dana stariji od tvog. 

145000km, 55000kn je bio.. tak da staviš na 55000 kn sa stock felgama otišo bi bez brige.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, darko said:

Jesi..i mislio sam si da si ti..lijepi sjajni crveni megane karavan 3 emoji3.png.. neznam di su kamere po obilaznici pa se laganini vozio..a i nije mi se zurilo... u Balama sam u Mon Perin resortu...malo vikend..sutra Rovinj, Limski kanal, Motovun pa via Karlovac6377ded83f214b89e355b683538b0b76.jpgb64e558785b5e1a7f53bce0561547a4c.jpg

Poslano sa mog HTC Desire 12+ koristeći Tapatalk
 

A kaj se tice prodaje evo svi sam pitaju a nitko nije ni dosao..pregleda kolko hoces na marketplace i njuskalu

Ne gradim kucu neg preuredjujem po njoj..
al to sam vec napravio financijsku konstrukciju i bez prodaje...emoji16.png
A zena da..nece ga vozit pa nece a na nju glasi
Nekaj se sad dogovaramo da prodamo oba dvaemoji56.png

Poslano sa mog HTC Desire 12+ koristeći Tapatalk
 

Kamere. Znači mimolišli smo se negdje kod Petrolove pumpe, a kamera ti je 1 km naprijed na toj ravnici tik prije izlaza Kastav. S druge strane ti je kamera tu gdje smo se mimoišli odnosno na ulazu u tunel Škurinje (prvi tunel na RI zaobilaznici kad ideš iz Pule za ZG. Do 100 kmh i nitko te na RI obilaznici ne dira. Znaju snimat sa tronošcima na više lokacija. Do 100 si Freee. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.