Jump to content

Kangoo- relej centralnog zakljucavanja


tome2103

Recommended Posts

Nekad me zeza centralno zakljucavanje na Kangoo-u iz 2001. Kljucanjem brave zakljucaju se samo ta vrata,  neznan jeli to tako inace ali meni je tako otkad san kupija auto.  To i nije problem jer ga zakljucavan pritiskom na tipku isprid mjenjaca i onda vozacka vrata kljucen.  Ali u zadnje vrime nekad tipka ne radi.  Pa san pokusa naci relej od centralnog ali bezuspjesno.  Zanima me zna li ko di se nalazi?  Releje ispod volana san vadija i probava tipku i radilo je znaci nije tu.  Tako i releje ispod haube i dalje nista,  nije ni jedan od njih. Na internetu san vidija sliku releja i ne slici na one ispod volana ni ispod haube,  dosta je duzi od njih ako je to uopce taj relej. 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.