Jump to content

Air bag i serv lampica


miki ZD

Recommended Posts

Danas u vožnji upalila mi se lampica od air baga i serv. Kad sada upalim kontakt i auto ugase se i nakon 10 sekundi upale i svijetle.

Sjedala nisam micao pa ne vjerujem da su konektori ispod sica,imam 4 airbaga 

Ima li netko ideju što bi moglo biti,problem na volanu ili ????

 

Link to comment
Share on other sites

Digneš onaj poklopac gore iza volana, tamo gdje se nalaze ručice od žmigavca, svjetla i sl.

Na mojem autu je crni konektor s lijeve strane od airbaga na volanu. Kod tebe je drugačije, ali možda je slično. Uđe vlaga u konektor, spoj ne bude dobar i upali se lampica.

Edited by Med0
Link to comment
Share on other sites

Prvo pogledaj konektore ispod sjedala. Ako nije do njih odi na CLIP pa ćeš znati. Mijenjati napamet i nije neka sreća.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@mata73 jel imaš iskustva može u takvim slučajevima i kineski delphi pomoći? Po meni za Airbag i još neke sustave posluži ok.

Link to comment
Share on other sites

Radio sam dosta automobila stari 5-6 godine i delphi je očitao. Sada više ne mogu reći.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

znam da je stari topic, ali da se nadovezem. moze li kineska dijagnostika delphi ugasiti servisnu lampicu? servis je neki dan napravljen. hvala

Link to comment
Share on other sites

Može se resetirati tako da na bord kompu dođeš do servisnog intervala i stisneš tipku i držiš 10-ak sekundi

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.