Jump to content

neradi mi interval na prednjim brisačima


Josipvk

Recommended Posts

molim pomoć brisač radi na drugom i trećem položaju ručice na prvom ne i neznam dali je do releja jer neznam koji je a osigurači su svi ispravni

Link to comment
Share on other sites

Da je u pitanju relej onda brisač ne bi radio u drugom i trećem položaju ručice....zaključak je da treba provjeriti ručicu.

Link to comment
Share on other sites

Koji auto?
Meni na Cliu je problem bio u releju. Isto probao očistiti ručicu i ništa nisam postigao.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Zrmi RS said:

Sumnjam da je rucica. Mislim ili radi ili ne radi. 

Isto kao motor,ili radi ili ne radi.

Isto kao relej,ili radi ili ne radi.

Brisači na drugom i trećem položaju rade,znači motor i relej su ispravni.Na prvom položaju ručice brisači ne rade.

Jedinu promjenu radiš na ručici sa promjenom položaja,logično je da je ona sumnjiva.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nesto se slicno meni pocelo dogadati, nekad radi brisac na prvom polozaju ali nekad ne. jel ima negdje neki tutorial kako rastaviti rucicu?

Link to comment
Share on other sites

Koje je riješenje na kraju?

Ručica ili relej.

Možda je pitanje glupavo, ali .....kažu da nema glupih pitanja!

Isti relej upravlja radom intervalnog brisanja i radom normalnog brisanja?

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
On 22. 01. 2019. at 14:40, Miro said:

Nesto se slicno meni pocelo dogadati, nekad radi brisac na prvom polozaju ali nekad ne. jel ima negdje neki tutorial kako rastaviti rucicu?

pa bilo je tu na forumu pod uradi sam koliko se sjećam. I ja sam ju rastavljao, nije nikakav problem, neće se razletiti federi i pinovi po sobi. Klizni kontakti su vjerojatno zeleno oksidirani, treba malo kontakt spraya i neke masti za kasnije podmazati

Link to comment
Share on other sites

Meni je sad pocela srat rucica u smislu okrenem da tockic da upalim zadnji brisac i on se upali sa zakasnjenjem par sekundi. Rastavio, ocistio klizni dio i malo podmazo i opet sve ko novo.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.