Jump to content

Projekti, zasto ih nema vise


cardak

Recommended Posts

Sad ces vidjeti kad ces ih prodati ovim "projektasima" ne forumu. Da imas ledice, sampon za pranje i ostale džiđe, odmah bi otislo

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, f7p said:

Nije bas tako. Kolega fastrs se ne javlja

Ma lako za nas par staraca sto slazemo nesto, ali di su mlade snage???

Doslovce ima JEDAN koliko toliko hvale vrijedan projekt od mladezi. JEDAN!!!

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, cardak said:

Ma lako za nas par staraca sto slazemo nesto, ali di su mlade snage???

Doslovce ima JEDAN koliko toliko hvale vrijedan projekt od mladezi. JEDAN!!!

Dva. I ne piši koliko toliko hvale vrijedan, nije potrebno osporavati tuđi trud ;)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Optimista said:

Dva. I ne piši koliko toliko hvale vrijedan, nije potrebno osporavati tuđi trud ;)

Mali, na tvoj projekt sam i mislio.

Link to comment
Share on other sites

I Kikijev. Ima toga i više samo što ekipa ne diže toliko toga na forum. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Pa upravo o tome ti govorim, nitko ne zeli stavljati na forum koji je u zadnjih godina rapidno pao po kvaliteti. Ja nisam napravio topic ne pamtim, a non stop imam projekte neke

Link to comment
Share on other sites

A što reći. Stavljam iz razloga jer želim podijelit s drugima a i da imam neku uspomenu na sve što se radilo i na forumu, a ne samo u folderu. A i gledam na to ako ne objavim ništa to je automatski jedan projekt manje, jedna tema manje za pročitat, pogledat itd.. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Pa šta ne napišeš koju cardak......tvojim projektima sam se veselio......uvijek je tu bilo zanimljivih kombinacija.

 

Meni osobno je dosta i ovog održavati na nivou......iako me u zadnje vrijeme jako golica jedan projektić R5 expres/rapid (ostakljeni sa zadnjom klupom), francuskom tablom unutra i malkice jačim motorom. 1.7i iz R5GTE / R21 minimalno.......samo razum prevlada i onda ostane samo na maštanju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja se igram s dizelom, pa ga niko ne dozivljava ?

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, petak said:

Pa šta ne napišeš koju cardak......tvojim projektima sam se veselio......uvijek je tu bilo zanimljivih kombinacija.

 

Meni osobno je dosta i ovog održavati na nivou......iako me u zadnje vrijeme jako golica jedan projektić R5 expres/rapid (ostakljeni sa zadnjom klupom), francuskom tablom unutra i malkice jačim motorom. 1.7i iz R5GTE / R21 minimalno.......samo razum prevlada i onda ostane samo na maštanju.

I would like to see that.. ALOT

Link to comment
Share on other sites

Kreso,tvoji auti su oduvijek bili pojam vrhunski slozenih,ako ces imati slucajno volje podijeli koju sliku "zelenka" jer to je jedan vrhunski projekt!!!

Meni je i Tomin gtt isto vrh projekt

Link to comment
Share on other sites

Mi koji nemamo znanja i jos kojecega za raditi projekte vrlo rado procitamo o nekom projektu! Samo pisite! 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, petak said:

 

 

.......samo razum prevlada i onda ostane samo na maštanju.

U projektima nema razuma, to je uvijek gubljenje vremena i novaca.

Ne znam, meni je uvijek bio bitan rezultat i gust sloziti nesto a ne gledati koliko sam zdrobio novaca, zato nikad ne stavljam na papir.

Danas "klinci" sigurno imaju vise love nego sto smo mi imali u njihovim godinama, a nista ne slazu, samo se neki dizeli voze, peru auti i naslikavaju.

Automatski pada kvaliteta foruma jer nema se o cemu pisati nidi gledati.

Stariji ce se sjetiti kad je paralelno bilo par projekata pa se na kraju godine nagrađivao "najlajkaniji"...... tipa, Balev, Hans, Jure, braca Belinici, Fredy, decki iz Bosne, ekipa iz Zadra, Rijeke itd. i svi su imali neke swapove, obnavljanje komplet auta sa nekim tuningom, street race ekipa itd.

Danas imamo Optimistu u projektima, i klasu optimist

Over and out

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jebat ga Cardak....istina je to šta si napisa....nekad se je kemijalo bez razmišljanja koliko šta košta....

Malo smo mlađi bili.....i brinuli samo za sebe......i aute....danas imam još nekoliko usta za nahraniti i obući....to je realnost koja mi nedopušta upuštanje bezglavo u neki novi projekt.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

U projektima nema razuma, to je uvijek gubljenje vremena i novaca.
Ne znam, meni je uvijek bio bitan rezultat i gust sloziti nesto a ne gledati koliko sam zdrobio novaca, zato nikad ne stavljam na papir.
Danas "klinci" sigurno imaju vise love nego sto smo mi imali u njihovim godinama, a nista ne slazu, samo se neki dizeli voze, peru auti i naslikavaju.
Automatski pada kvaliteta foruma jer nema se o cemu pisati nidi gledati.
Stariji ce se sjetiti kad je paralelno bilo par projekata pa se na kraju godine nagrađivao "najlajkaniji"...... tipa, Balev, Hans, Jure, braca Belinici, Fredy, decki iz Bosne, ekipa iz Zadra, Rijeke itd. i svi su imali neke swapove, obnavljanje komplet auta sa nekim tuningom, street race ekipa itd.
Danas imamo Optimistu u projektima, i klasu optimist
Over and out
Kaj si ljutko, tko se ljuti uvali mu se...

Ono kaj je bili prije desetak godina se vise nikad nece ponoviti, budi zahvalan da smo se tada znali i druzili i na forumu i ovak.

Kad sam okrenuo clia prodao sam ga i dobrim dijelom jer sam vidio da murija stisce zesce, presretaci, kobre, kamere, tehnicki, lova se pocela vrtit ljudi se povampirili...

Te fore heroj ulice, slaganje pa na forum je proslo imho, nazalost. Sad je zena deca egistencija politika nastavi niz... Ja cu se maknut iz ove HR barustine i fino kad se dovedemo u red neki sr1 radical na prixu i cup a vuche ga tesla3 i povremeno skicnem kaj ima na balkanu via forum.

Kreso ti si dobar covjek i majstor, nastavi slagati i podjeli kad imas kaj jer se bojim da je spala knjiga na dva slova. Ajd bar da onda budu dva prava :)

svima podjeljen warn za pisanje u temi u oglasniku, a@Mladen umjesto da reaguje jednako trkelja.. 
Evo zanimljive teme sa nekim reakcija a evo i samo neka sluzbe rade svoj posao HR spika... Nemoj da ti pocnem o wankelu pisat pa dobim dva warna haha

E a kaj ak me bananaju sa foruma, hoce li svijet postat bolje mjesto?!?
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

prebaceno u novu temu.. 


@Cardak, ima tu i na forumu vise projekata, ali ocito ti vidis samo taj koji ti se svidja. samo neki su dizeli, "koji se samo voze" kako si napisao. a sta benzinci su se samo slagali, i benzinci se ne voze kao daily ?! 
 nadalje sam kazes da imas vise projekata a kipas kako drugi ne pisu, pa kreni od sebe, napisi daj koju dobru.. 

 

ja znam za nekoliko da nece vise da pisu zbog uprave (admin / mod)  kluba jer imaju nesto protiv doticnog, ali o tome necemo tu. 

@Fredy, nemoj se brinut, niko te nece banat, warn je samo warn, a mozes i po wankelu srat kolko oces, nisam buthurt :)

Link to comment
Share on other sites

@cardak žao mi je da 19ica nije na forumu da vidim kako si izveo neke stvari jer bi i kod sebe htio tako napravit, a ne želim te tlačit na pm. Uostalom bila bi pojava na forumu da je u org. Stanju, a kud tek takva kakva je bila..

Link to comment
Share on other sites

Pa da se razumijemo,nije projekt redovito odrzavanje vozila,tu je razlika po meni između topica Naša vozila i Naši projekti i DIY tako da se treba to razvrstati. Poštujem oboje,ali neke se stvari znaju ili bi se barem trebale znati po tom pitanju.

Neki koji sad prodaju pamet na forumu u vrijeme velikih decki,koje je Krešo naveo,nisu znali osnove teorije a di tek prakse.

Na kraju,rezultati su govorili za njih prije svega!!!

Ja volim kad neko odrzava vozilo na nacin koji zna i moze,volim i kad se novi auto predstavi,ali volim i procitati neki projekt koji ima smisla...

Cak i konstruktivnu raspravu podrzavam.

A i da se razumijemo,pa ovo je forum koji valjda najvise podrzava slobodu mišljenja,koji realno funkcionira korektno a slobodna volja svakog clana je jel voljan ili ne podijeliti svoje znanje sa drugima.

Slazem se i da je šteta da nema više nagrade za projekt godine,to cu potaknuti pitanje u određenom dijelu foruma koji je povezan s Upravom i foruma i kluba.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Problem je sta mladi idu vise za felgom i podom i tocka. Pa imaju 80ks pod haubom.

Mi stariji nemamo vise vremena kao nekad, a pare idu na druge stvari koje su prioritet.

Gledam po sebi. U leona sam utuko para i para i slozen mi je na 95%. Ostane stg2+. A opet tih 500e sta mi ostane potrosit cu radije potrosit na prioritete, kad vec imam poslozen auto. Btw kad razmislim neznam kad sam updejto topic...isto manjak vremena. Nekad sam visio 10tak sati dnevno po forumima/netu, sad mi se to svelo,na 10-15min dnevno, a zna proc i po par dana da uopce ne dolazim tu...

 

Sent from my LG-H870 using Slapatalk

 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Prica se na određenim forumima,da su neki clanovi dobili pozive od policije,da dođu na razgovor gdje su im predočene slike njihovih automobila sa vecinom preinaka koje su radili.

Jel to istina ili ne,neznam ali ocigledno je da se mozda i zbog toga dosta promijenilo.

Stalno se napada CVH i mozda je tome stvarno tako a mozda i ne,ali postrozili su kontrole.S tim da svaki dobro odrađeni elaborat o preinakama vozila je zavrsio uspjesno,iako su svi misljenja da su u pravu i da njihovi primjeri preinaka ispravni,oni su ti koji daju pečat a to ima svoju cijenu.

Mislim da neki manji atesti se mogu odraditi i U lokalnim STP ali i dalje postoje odredeni auti koji voze bez atesta,slozeni su vrhunski,ali realno nisu legalni.

Link to comment
Share on other sites

Ma nikog ja ne prozivam niti sam ljut, ali cinjenica je da se pise samo o samponima, uljima, itd. Pa osobno sam prijatelj sa nekim adminima, koji se slazu sa mnom.

2 Milos: stavljao sam ja dosta toga na forum prije, mogao bi i sada, ali zasto samo ja, zasto???

Dok smo govorili da forum ide lagano nizbrdo, nisu vjerovali.

Mogu ti samo ukratko nabrojati ljude koji imaju brutalne projekte sa svojim renolcicima, a apsoluto nema NISTA o njima na forumu.

Prije smo se smijali VWjcima, a sad imaju scenu od SR, style-a, swapova, brzih cestovnih auta, meet-a. A kaj mi, mijenjamo leteće na 1.5 i 1.9 dci

Edited by cardak
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Cardak, zato sto se primjerom mjenja a ne kritikom iza naslona, al Inace se slazem s tobom :) .

Al imas indrugi problem. Ljudima na forumu tj vecini je zanimljivijenstavit ledice u strop i tunse razveze tema od 20 strana a projekti nula.
I ono sto je nekad bilo interakcije i rasprave kako sta naoraviti vise ne postoji. Nego se projekti i ako postoje svode na prikazivanje rezultata.



Sent from my LG-H870 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, MilosB said:



Al imas indrugi problem. Ljudima na forumu tj vecini je zanimljivijenstavit ledice u strop i tunse razveze tema od 20 strana a projekti nula.
I ono sto je nekad bilo interakcije i rasprave kako sta naoraviti vise ne postoji. Nego se projekti i ako postoje svode na prikazivanje rezultata.



Sent from my LG-H870 using Tapatalk
 

Pa o tome pricam cijelo vrijeme. Mislim da je vrijeme da mlađi rade vise projekata nego mi koji imamo 4 banke i vise, imamo djecu, kredite za stan i opcenoto vise obaveza,a ne kraju je kontra.

Sve se stigne kad to zelis

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Oni koji imaju novaca, nemaju vremena, a oni koji imaju vremena, nemaju novaca...

Jel istina ovo sa policijom, ili je to samo pricam ti pricu?

Mislim da bi svi voljeli vidjeti vise projekata na forumu, medutim, kada treba nesto i napraviti, onda nista...

Evo, krenite sami od sebe, Milosa brine sto ce nekolicina reci na forumu...

Ovaj dio oko Uprave, necu ni komentirati, jer zbilja neznam nista o tome...

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

Cardak, zato sto se primjerom mjenja a ne kritikom iza naslona, al Inace se slazem s tobom default_smilie2.gif .

Al imas indrugi problem. Ljudima na forumu tj vecini je zanimljivijenstavit ledice u strop i tunse razveze tema od 20 strana a projekti nula.
I ono sto je nekad bilo interakcije i rasprave kako sta naoraviti vise ne postoji. Nego se projekti i ako postoje svode na prikazivanje rezultata.



Sent from my LG-H870 using Tapatalk


Za bilo sto drugo, treba imat znanja!

Eto, ja bar priznam, vrhunac mog znanja je stavit K&N, i odvest ga u Revo, Sedox, kod Muhe ili kod Hica...

A nekolicina vas, koji znate, jednostavno ne zelite...

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.