Jump to content

K: Poklopci-oplate u prtljazniku- Renault (Grand) Scenic 3


Srks

Recommended Posts

Pozdrav ekipa, evo nikako nemam srece ni po njuskalu ni ovlastenim serviserima, pa ste mi vi zadnja nada..

naime, kupio sam polovni Grand Scenic 3, 2015.. i sad je valjda nekome to bilo zabavno skinut, a mene nervira sto je rupa.

u samom prtljazniku sa jedne i druge bocne strane postoje poklopci iza kojih se nalaze sarafi za skidanje stop svjetala. Meni trebaju oba poklopca. Takodjer na lijevoj strani ispod jednog od tih poklopaca ima isto neka rupa(predopostavljam) za dizalicu, to mi takodjer fali..

znaci, trazim ukupno 3 poklopca od tkanine: 2 od stop svjetla i jedno za rupu od dizalice

stavljam i slike.

btw, renault to moze naruciti, ALI samo cijele oplate sa tim poklopcima.. svaka oplata je po 1800, tako da nista od toga..

 

A4AC2E56-5C89-4C1A-9368-A3C6FC4A9BB7.jpeg

3CF9BC2D-B0B4-45F0-908F-46E3CE554530.jpeg

EAB82783-2EBC-402F-A7C0-36B4A49AE62F.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Ma problem je sto sam iz Dubrovnika, a kod nas toga bas nema.., a na internetu nikako pronaci

Link to comment
Share on other sites

Obzirom da je Grand model, postoji mogucnost da nisu poklopci isti od obicnog modela. Ako ih obicni opce ima.
Cisto da si prosiris izbor trazenja.
To mozes i u ovlastenom po kataloskom broju vidit, gdje si i za cijene novih vidio.

I onda iznazivaj sve otpade po HR i BiH. Slovenija. I svakako se ima to kako dostavit u HR ili unutar HR.
Evo ako ja kaj mogu iz ZG, javis se ja PP.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Hvala na pomoci..

ma nadam se da cu ovdje nekoga nac ko mozda ima ili zna nekoga da ima, sve ostalo mislim da moram poc na lice mjesta.

a vjerujem da odgovara od obicnog scenica, jer kad sam poslao renaultu upit, poslali su mi sliku sa obicnog iako sam im dao broj sasije.. tako da se nadam da imam malo veci izbor.. Cuo sam od nekoga da cak i od megana mogu odgovarati..nemam pojma..

evo i slike koji mi je renault poslao..

A72B03A8-1956-470A-84F4-635713E647F3.jpeg

Link to comment
Share on other sites

jwsi probao od kakvog tepisona slične boje iskrojiti poklopce? Bar kao privremeno rješenje...

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, frenchkey said:

jwsi probao od kakvog tepisona slične boje iskrojiti poklopce? Bar kao privremeno rješenje...

Nisam.. nije losa ni ta ideja. To bi mi mogla biti jedna od opcija ako ne nadjem..

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.