Jump to content

Servis Varaždin


Renchi

Recommended Posts

Pa dobro moj sad ima okruglo 90000 i star je 5 godina znaci onda iduce mijenjam na nekih 105000?

Link to comment
Share on other sites

Jos jedna stvar molim vasa iskustva?

Mijenjate li filter goriva na svakom servisu ili na svakom drugom?

Link to comment
Share on other sites

Ma svaka druga izmjena ulja svi filteri, naravno ak je uzmjena ulja do 15tkm.

Mada ja kod svake izmjene ulja obavezno i filter kabine zamjenim

Link to comment
Share on other sites

Pa ja radim oko 15000 godisnje

Tako sam i mislio zbog alergicara u obitelji filter kabine mijenjam svake godine!

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Javlja mi kad stavim karticu u auto (key card battery low)

Sto pretpostavljam da znaci da je baterija od kartice prazna!?

E sad di  i kako nabaviti i zamjeniti bateriju?

Edited by Zemo
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

pozdrav

pitanje ima li itko iskustva s filtron filterom za zrak iz Poljske?

Link to comment
Share on other sites

Dobri su. Filter zraka je manje vise svaki ok.. Vrlo jednostavan proizvod.

Link to comment
Share on other sites

Dobri su. Filter zraka je manje vise svaki ok.. Vrlo jednostavan proizvod.
Vrlo losih iskustava imao sam s japansko kineskim proizvodacima za azijska vozila. Herth&buss, japanparts, blue print..da ne velim japko ;))) sprdačina živa. sam filtracijaki materijal bio je dobar ali visina brtve nije bila ista pa je kutija klapala sve je islo mimo filtera.
Filtron je unazad zadnjih par godina u vlasnistvu Mann-a pa im se i kontrola poboljsala.
Link to comment
Share on other sites

Ok hvala!

E sad polako bi skupljao pare za veliki servis znaci remeni spaneri i vodena pumpa!

Sta preporucate INA cujem da su oni ok!?Vidim ima SKF i CONTI oni su nesto jeftiniji!

 

Link to comment
Share on other sites

Ok hvala!
E sad polako bi skupljao pare za veliki servis znaci remeni spaneri i vodena pumpa!
Sta preporucate INA cujem da su oni ok!?Vidim ima SKF i CONTI oni su nesto jeftiniji!
 
Da ne filozofiramo ako je remen 119 zuba onda je original Dayco a ako je 123 zuba ide Gates. Pumpa je original GMB. Ako ima start stop definitivno je 119 zuba.
Link to comment
Share on other sites

Neznam koliko ti je to daleko ali Anđelko iz Lagerosa ti ima OEM dijelove po cijeni gatesa i slicno. Filter kabine sam uzeo za 75 kn dok je kod tokuca takav mann 170 kn. Abnormal.
Ima i dostavu mislim 50 kn?

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Sad sam sve kupio sto se tice servisa!Skupljao bi pare i onda kupovao djelove koji mi trebaju za veliki servis kao sto sam napisao!

Auto ima start stop!

 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.