Jump to content

Temperatura motora


dr.

Recommended Posts

Nije, zato i pitam da li je netko mijenjao. Mjesta nema ni da ga fotkam, kamoli nešto pokušam.

Ja bih izvadio aku i njegovu kutiju i dalje črčkao, ali ako ima bolji način od toga...

Link to comment
Share on other sites

skines stari i zavidas novi, nikakav problem

U međuvremenu počne curiti antifriz na sve strane [emoji1787][emoji1319]
Link to comment
Share on other sites

Zamijeniti termostat sa cijelim kućištem i problem riješen par godina. Realno motor nije pothlađen, ali ako termostat drži temp motora ispod 80 stupnjeva, npr 79, imaš jednu točkicu na tabli. Kad postigne 80 pali se druga velika točka. Ja na svom zamijenio termostat prije dvije zime na 120 tkm i do sad sve radi uredno, iako će biti ista priča za vjerujem godinu/ dvije/tri..

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

izgleda da ću i ja morati mijenjati termostat s kućištem na scenicu. Odnedavno drži samo 4 kockice, a uvijek je bilo 5. Provjerio preko bt obd adaptera stoji na 76 stupnjeva. Mislim da je premalo. U većim gužvama, stani, kreni dođe na 5 kockica, ali čim se ubrza, opet padne na 4

 

Link to comment
Share on other sites

Ja to imam original samo brtvu promijeni i sve ok. Poklanjam ti. 2008.g promjenjen radi slinjenja brtve ulja. Nije puknuto kuciste.

Ali najbolje promjeniti sve. One ispod 50€ ni ne gledati. Ja sam novog platil 55€ mislim vernet ili tak nesto. Oriniginal je mislim 70-80€

Ovakav je moj, sa dva izvoda. Senzor moze imati 2 ili 4 ali on pase sa starog.

 

0782240_proizvod-novi-dio-1729697-782240_550.jpeg

0782239_proizvod-novi-dio-1729697-782239_550.jpeg

0782241_proizvod-novi-dio-1729697-782241_550.jpeg

Edited by ivan.martinko
Link to comment
Share on other sites

A gdje nabaviti samo brtvu?

Link to comment
Share on other sites

Ja sam ovo mijenjao prije nekoliko godina, od Andelka nabavio original. 

Evo opet pocelo zaje... 

Link to comment
Share on other sites

Brtva je prije godinu dana kod anđelka bila original mislim 120 kn a neki drugi brend 80 kn

5 hours ago, frenchkey said:

Ja sam ovo mijenjao prije nekoliko godina, od Andelka nabavio original. 

Evo opet pocelo zaje... 

Sve je danas smece. I original je iz Bangladesa.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.