Jump to content

Servis Zagreb


Zlatan

Recommended Posts

Pozdrav svima. Pročitao sam puno toga ovdje na forumu, saznao puno dobrih informacija, uostalom, zato sam se i odlučio baš za taj auto. 

Trebao bih prijedlog/preporuku za dobar servis za Renault Lagunu III, 2.0dci 150 u Zagrebu.

Kupio sam ga pred 8 mjeseci (65 000 km, 2015 god.), planiram na proljeće napraviti zamjenu ulja i svih filtera. Znam da to može napraviti i moj mehaničar koji mi održava Peugeota 406 već 15 godina, ali volio bih ipak da to bude netko tko će ga održavati i kasnije, kad se dogodi nešto izvan redovnih servisa. Rijetko mijenjam aute, uvijek su dva u obitelji, s tim da se rješavam najstarijeg, u ovom slučaju sam prodao/poklonio XM-a iz 1995. Kupujem auto svakih 15 godina :), pa bih želio da mi i ovaj potraje jer sam jako zadovoljen s njim.

Hvala :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Može pomoć oko izbora servisa? Štarkelj u Utrinama mi je blizu, ali su cijene paprene. Ima li netko preporuku za Novi Zagreb / Zagreb?

Link to comment
Share on other sites

Baš ti hvala na informaciji. Svašta sam mozgao, Štarkelj, Neostar, moj serviser za Peugeota...Htio bih majstora za duže i u kojeg mogu imati povjerenja.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
On 15. 03. 2019. at 16:39, Zlatan said:

Baš ti hvala na informaciji. Svašta sam mozgao, Štarkelj, Neostar, moj serviser za Peugeota...Htio bih majstora za duže i u kojeg mogu imati povjerenja.

Ako nije tajna otkri nam kojem mehanicaru si na kraju poklonio svoje povjerenje, kako bi olaksao izbor nama koji to jos trazimo.

Link to comment
Share on other sites

Nije tajna, iskustvo i servis u kojem sam bio sam opisao u topiku gdje sam predstavio auto 

 

Link to comment
Share on other sites

Nije ZG, ali ovlasteni u Samoboru je dosta dobar i cijene su tu negdje kao i kod neovlastenih. Servisirao sam Clia kod njih i sada i Lagunu. Normalni su i sve se da dogovoriti. Kolega je presao kod njih i sa Daciom i kaze da je zadovoljan razlikom u cijeni. 

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, Gerira said:

Nije ZG, ali ovlasteni u Samoboru je dosta dobar i cijene su tu negdje kao i kod neovlastenih. Servisirao sam Clia kod njih i sada i Lagunu. Normalni su i sve se da dogovoriti. Kolega je presao kod njih i sa Daciom i kaze da je zadovoljan razlikom u cijeni. 

Prekjucer sam se bas provezao po staroj betonskoj cesti u Samoboru uz tvornicu Samoborka i na onom semaforu kod birtije Klek i male benziske koja je dijagonalno od birtije vidio onu renault tablu za mehanicara, dali je to taj kojeg spominjes u svom postu, jel on tu negdje u blizini tog raskrsca.

Edited by Fernand
Link to comment
Share on other sites

To sam sad maloprije i ja progooglao i stvarno je smjesten na cca 50 metara od tog raskrsca koje sam spominjao. ?

Ako je forumas Gerira na njega mislio.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
On 10. 05. 2019. at 16:14, Fernand said:

To sam sad maloprije i ja progooglao i stvarno je smjesten na cca 50 metara od tog raskrsca koje sam spominjao. ?

Ako je forumas Gerira na njega mislio.

Da, Vasilj, kod njih servisirao i Clia i sad Lagunu, ja sam zadovoljan i cijene su korektne. A ne plivam u lovi, isto krparim kak stignem, al kad sam skuzio da je sat ovlastenog isti ko sat kod lokalnog mehe koji radi bez racuna, bio je no brainer preci kod njih. 

Edited by Gerira
Link to comment
Share on other sites

Ja kod njih uzimao neke dijelove u vise navrata,extra ljubazni i usluzni,s starijim gospodinom u prodaji se stvarno moze sve dogovorit,za preporuku!

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.