Jump to content

Promjena jezika na glavnom displeju Captura


tin

Recommended Posts

Sad dok čekam na drugi servis auta (prvi je napravio prodavač kad sam vozilo kupio), zanima me da li je netko sam promjenio jezik na glavnom displeju pomoću dijagnostike Delphi i da li se sa njom može to napraviti. Naime, sad imam talijanski, a na navigaciji sam uspio prebaciti na hrvatski.

Link to comment
Share on other sites

Mozda bi i uspio s Delphijem ali s nekom novijom verzijom. Can clip moze sigurno ali i on mora bit relativno noviji.

Poslano sa mog Mi A1 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Probaj preko postavki na rucici volana.
Ja sam na Meg III dugo vozio njemacki dok nisam skuzio da mogu promijeniti u postavkama

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Na koji način si promjenio na ručici putnog računala??? Isto me zanima za Scenic 3, a on bi trebao imati iste opcije kao Megane 3

Link to comment
Share on other sites

Ubacis karticu i biras postavke (settings) uđes u menu i na zadnjoj poziciji je jezik.
Ako treba snimim video


Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ajd probat ću ako uopće skužim kaj su postavke na francuskom jeziku

Link to comment
Share on other sites

meni u servisu u st ali ne ovlaštenom za par minuta preko računala sredija da za marendu sa talijanskog na engleski

Link to comment
Share on other sites

Od brojaca kometara je drugi prema gore.
Stisnes gumb i drzis 5 sekundi.
Evo par slika

Slikao sam na Laguni ali isti je menu511ba5862c4b379ee3ef4a5f4cc897e5.jpg8aa9eea938a24ebc1dc5ebb0252f103e.jpg6dfc4aedf18080599d65caf73a767e74.jpg

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 1 year later...
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.