Jump to content

P: Švasmašina Končar


mario #8

Recommended Posts

Star, a kao nov. Kupio pokojni djed nov. On potrosio paket elektroda i ja paket.

Ja sam komplet obnovio sve spojeve. Sklopka kao nova bila, sve kablove i klijesta i uticnicu sam promjenio.

Ima kablovi mase i elektrode su bakreni, dugi 3 m, presjeka 25 mm2. Tip kabla je H01N2-D.

 

Klijesta elektrode su nova. Uticnica je nova i trozilni kabal napajanja je nov. Kabal je H07RN-F 3x2,5 , dug oko 5 metara.

Tako da je sve kaj se tog tice super i novo i aparatic lepo dela, ima dobre kontakte.

 

Samo ovaj materijal i kablovi su placeni preko 400 kn u Strojoprometu.

Tak da ono, da ga netko rasturi za kablove, isplati se maltene.

 

U biti isplati se svakako, jer je cijena simbolicna tj daj sta das, al da je ipak u rangu kulture, jer ga inace poklonim.

Kupio sam prije par mjeseci inverter i bilo mi je zao ovaj rjesit al jednostavno vise nemam kam a da mi nije na otvorenoj terasi u plasticnom ormaru. Bio je u stubistu, sad ga preskacem u firmi i padam prek njega i nema smisla.

 

Dakle nek nekom dobro dode za neku simbolicnu cifru i neka ga skupi. Al nemojte bas 100 kn nudit jer bi ga onda fakat poklonio nekom. Mislim, da sebi uzmem kablove i poklonim aparat, da ga netko osposobi a da nije smece od kablova, kostalo bi prek 300 kn, pa evo neka bude tu negdje cijena. :)14aa83f579453bf5f5a5f26a9757f4d5.jpg3ed21dca3a8b4861d1c33c0a6c9506ab.jpg653d024c02949ae6a0188dc96856d8c4.jpgfefd296da5f93c8918670cc9be1a69c1.jpgd8aa88f3095e5cdfefd5fe2424278d15.jpgdfb2feec213790dcc164c814d6fa3324.jpg

 

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

 

 

Link to comment
Share on other sites

imam sličnu ali bijelu i ima još grebenastu sklopku 380 0 220 , ostalo skoro sve isto

Link to comment
Share on other sites

Ak nije puno veci onda bi trebao bit A-33.
Ovaj je A-23. Mono. :)

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

200 kn.

Ak netko ne uzme do nedjelje uzimam kablove i klijesta hicem aparat dok ga draga ovakvog nije odnijela u kontejner. :)

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Javio se kolega jedan sa kojim bi trebalo bit rjeseno danas, sutra.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ode kolegi. Moze pod kljuc il gumicu. Hvala. :)

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • mata73 locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.