Jump to content

Clio IV - Mediav Nav evolution problem


ToniSB

Recommended Posts

Pozdrav, 

Isprike ako je  ovaj topic već bio.

Kupio sam Clio IV 2015 godište, uvoz iz Njemačke. Navigacija mi je samo Njemačka, Austrija i to. Pratio sam korake od Renault toolboxa, znači ažurirao sam USB preko MEDIANAV u autu.

Problem nastaje kad se taj toolbox spoji USB-om. Očitava mi ga kao Media Nav Evolution, ali iz nekog razloga javlja mi grešku da se ne može spojiti s update serverom. I tu sve staje. Probao sam dva različita USB-a i završi isto. USB ne može komunicirati sa update serverom. 

Da li je netko od Vas već imao takav problem i da li ste ga uspjeli riješiti. 

Hvala

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, shogo said:

Ne može, mislim da nemaš licencu, neka me netko ispravi....

Aha.
 

Znači onda sam u banani ako ne mogu ažurirati? Ili se može licenca naknadno uzeti. 

Link to comment
Share on other sites

Ja sam rucno mora ubacivat program (ima negdje tutorial) da bi moga ubacit nase karte ili je bila opcija kupnje preko renault str. sta je bilo (meni) skupo da bi platija

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

Just now, shogo said:

Može, mislim da da, možda u ovlašteni u blizini pa neka probaju

Ovlašteni prodavač mi je i rekao da odem na njihovu stranicu i sve sam sredim. :D

Edited by ToniSB
greška
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Prvo se moraš prijaviti u moj renault aplikaciju...pa onda dalje

I da, ak nemaš licencu na konekciju nemre

Edited by shogo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, shogo said:

Prvo se moraš prijaviti u moj renault aplikaciju...pa onda dalje

I da, ak nemaš licencu na konekciju nemre

https://renault.naviextras.com/shop/portal/home

Pričamo o ovoj stranici ? Tu sam prijavljen. Ili ima još neka aplikacija koju nisam? Na toolbox aplikaciju (na desktopu) ne mogu se ni prijaviti ako nemam koncekcije sa update serverom. 

Edited by ToniSB
?
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.