Jump to content

P: Renault Clio II 1.4 16v Privilege


Bbop

Recommended Posts

Proizvođac: Renault

Model: Clio II 1.4 16v Privilege

Obujam: 1.4

Snaga motora: 98 KS 

Pogonsko gorivo: Benzin

Godina proizvodnje: 2001 

Registriran do: 02/2019

Trenutna kilometraza: 172 000km

Dodatna oprema: klima, sportska sjedala, el. podesivi retrovizori, el. podizači prednjih stakala, servo, ABS, podesiv volan i vozačevo sjedište po visini...

Cijena: 9.500 kn 

Napomena: Nove Goodyear Vector cjelogodišnje gume, redovito servisiran, zupčasti mijenjan na cca 150 tkm... potreban novi tapacirung krova i vozačevog sica....

Kontakt: 095 94 252 92

 

IMG_20190206_121924_HDR.jpg

IMG_20190206_121947_HDR.jpg

IMG_20190206_144712_HDR.jpg

IMG_20190206_144803_HDR.jpg

Link to comment
Share on other sites

Može koja fotka tog taoacirunga? Objesio se ? Klima radi? Jel mu još treba išta? Kum mi se zanima. Daj i fotku sjedala za tapaciranje

Link to comment
Share on other sites

Di si bio prošlo ljeto...

@dado_sk Vidi se poderana lijeva bočnica vozačkog sjedala na zadnjoj fotki. Tapecirung krova se ili objesio od kemijskog čišćenja ili je razderam potpeticom :frajer:

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, borny said:

Di si bio prošlo ljeto...

@dado_sk Vidi se poderana lijeva bočnica vozačkog sjedala na zadnjoj fotki. Tapecirung krova se ili objesio od kemijskog čišćenja ili je razderam potpeticom :frajer:

Moj ima sta takva sjedala, istu kilometražu i istu rupu na istom mjestu. Lijevi bok lijevog sjedala je sigurno isto izlizan kao meni. To mu nije minus nego rok službe i ujedno mana svih profiliranih sjedala. To je ipak samo kozmetički. Ti sicevi su jako udobni i izvrsno drže.

Link to comment
Share on other sites

na vozačevom sicu je poderan lijevi donji i gornji rub sjedala, tj ima rupe. s krova je skinuta presvlaka skroz jer se previše objesila pa mi je smetala.... svojedobno sam fleku od sladoleda pokušao oprati, nakon toga se malo po malo krenulo odvajati dok nije krenulo zapinjati po glavi. danak neiskustvu ?  poslikam kad se vratim s posla, uglavnom sic + krov je nekih 1200 kn popravak (Vitrum). 

Edited by Bbop
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • mata73 locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.