Jump to content

Laguna 3 coupe 2.0t


Hrvoje25

Recommended Posts

Pozdrav ljudi

 

Evo kupujem navedeni auto pa me zanima iskustva ako ko ima ili savjeti.

Naravno prednosti i mane te kako navedeni auto podnosi plinsku instalaciju.

 

Lp svima.

Link to comment
Share on other sites

Motor nema nikakvih problema s plinom.Nemoj samo kemijat s ‘no name’ instalacijama. Kod mene na 2.0T 125 Kw je BRC i u 4 godine malo vise od 140tkm na plin bez ikakvih problema uz redovno mjenjanje filtera

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav Hrvoje,  frend prodaje lagunu 3 benzinku s plinom, panoramom, održavana i u super stanju...no nije coupe...si zainteresiran?

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav.. ja imam Lagunu 3 2.0 t ali limuzinu.. 400 000 km sa plinom, bez greške... iako ako ne radiš previše km ne bih ga ni stavljao.. moja je 150 kw

Link to comment
Share on other sites

Gdje ima za kupiti Laguna III benzinac???

Isto kao i Scenic III, skoro endemska vrsta u oglasima s benzinskim motorom...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pozz ljudi svima i hvala na odgovorima.

 

Imam lagunu 1  2.0 16v sa brc plinom i jednostavno moram ostati na tome.Ko jednom proba lagunu zauvijek vozi laganu ;)

Naime imam opciju za kupiti navedenu lagunu sa plinom i evo cekam samo banku da mi za 15 dana odobri lovu i nastavljamo se lagunizirati.Naravno ostaje doma i stara laguna :)

Hvala svima i jos jednom pozdrav svim ljubiteljima renaulta!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pozz ljudi svima i hvala na odgovorima.
 
Imam lagunu 1  2.0 16v sa brc plinom i jednostavno moram ostati na tome.Ko jednom proba lagunu zauvijek vozi laganu [emoji6]
Naime imam opciju za kupiti navedenu lagunu sa plinom i evo cekam samo banku da mi za 15 dana odobri lovu i nastavljamo se lagunizirati.Naravno ostaje doma i stara laguna [emoji4]
Hvala svima i jos jednom pozdrav svim ljubiteljima renaulta!

ajde,ajde samo naprijed postoje ljudi koji aute kupuju raciom i ljudi koji to rade emociom ( ja sam uvijek za ovu drugu skupinu) Kad rijesis papirologiju objavi koju slikicu
Link to comment
Share on other sites

Gdje ima za kupiti Laguna III benzinac???
Isto kao i Scenic III, skoro endemska vrsta u oglasima s benzinskim motorom...
Nema uopce benzinaca u hrvatskoj
2018. ufurano u hrvatsku x broj auta. 90% su dizeli. Onih 10% su mali gradski auteki.. tsi i tce, ford ecoboost kod nas vrlo vrlo rijetki.. i to samo u najmanjim velim autekima..
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, moril said:

Gdje ima za kupiti Laguna III benzinac???

Isto kao i Scenic III, skoro endemska vrsta u oglasima s benzinskim motorom...

evo prodaje moj frend, s plinom, panoramom...ako si zainteresiran viči...

Link to comment
Share on other sites

Super mi je kad se napiše "najjača oprema, ima sve osim navigacije". I zaboravi se dodat "Nema ni grijanje sjedala, kompletno kožna sjedala, ni električno podesiva sjedala, ni 18" felge, ni stražnje bočne zračne jastuke, ni prednje parking senzore, ni TPMS, ni Bosea..."

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Evo stigla je nova ljubimica,uslikana u sivilu Siska dok sam se vozio doma prema Dalmaciji.

Za sada sam prezadovoljan autom,predivan zvuk i da ne spominjemo potrosnju koja je bila 150 tak kuna-30 litara plina starom cestom (KloštarIvanić -Drnis)

received_315892965793092.jpeg

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Auuuu, prekrasna je kao i svaka kupejka. To mi je velika zelja imat uz rsa, ali trenutno samo zelja.

Otvori temu, da cujemo malo o njoj.

Link to comment
Share on other sites

Puno trosi...

Sent from my LG-H870 using Slapatalk

Link to comment
Share on other sites

Sa plinom uopce ne.Iz zagreba za Dalmaciju 150-160 kn plina normalne voznje

Link to comment
Share on other sites

Ajme pardon, ja gore procitao 150km 30l plina, umjesto 150kn-30l :)

Sent from my LG-H870 using Slapatalk

Link to comment
Share on other sites

Sta nije oko 5? Mislim ne pratim jer plinom se kuha

Sent from my LG-H870 using Slapatalk

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

jutros žena natočila na Adriaplinu, 3,94 kn. Na Lukoilu je 4,20, Crodux isto tu nešto, ali ima ih i po 4,80. Svaki dan se mijenja

Link to comment
Share on other sites

On 25. 03. 2019. at 20:54, Hrvoje25 said:

Evo stigla je nova ljubimica,uslikana u sivilu Siska dok sam se vozio doma prema Dalmaciji.

Za sada sam prezadovoljan autom,predivan zvuk i da ne spominjemo potrosnju koja je bila 150 tak kuna-30 litara plina starom cestom (KloštarIvanić -Drnis)

received_315892965793092.jpeg

baš sam ja sad malo bacio oko na njuškalo za te modele, nisu nešto preskupi, a yebeno auto izgleda... dajte neke info o tim modelima Lagune..pa se možda i vratim na renfaulta :D

Link to comment
Share on other sites

Ja tocim plin samo na INI,jer mi je na autu pokazalo odma gresku cim sam ulio jeftiniji plin u nekog privatnika.

Sto te zanima tocno u vezi auta?

 

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Hrvoje25 said:

Ja tocim plin samo na INI,jer mi je na autu pokazalo odma gresku cim sam ulio jeftiniji plin u nekog privatnika.

Sto te zanima tocno u vezi auta?

 

SVE hahahah.. pa dijelovi, održavanje, mane i te najbitnije stvari..potrošnja me i ne dira previše

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.