Jump to content

Laguna 3 coupe 2.0t


Hrvoje25

Recommended Posts

Frend koji se bavi projektiranjem postrojenja za destilaciju i ostalih stvari vezanih uz naftu je rekao da stoji iza INAe kad je bilo ono sa smzavanjem goriva, ili vodom, ne sjećam se više... Radi za više naftnih kompanija koje su prisutne kod nas. Nemam razloga ne vjerovat mu, tim više što s INAom ima hrpu problema druge prirode.

Edited by IcyTexx
Link to comment
Share on other sites

INA proizvodi dobro gorivo, ali se s tim gorivom svašta nešto događa dok stigne do INA benzinske pumpe i mog rezervoara ?

Nakon par loših iskustava kako s automobilom tako i motorom i vanbrodskim motorom, INU izbjegavam u širokom luku.

Srećom pa je konkurencija prisutna na tržištu pa si svatko može izabrati distributera kojeg želi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tocim ina i omv. Ostalo ne.
I shell u izvan hrv[emoji847]

OMV vec dugo ne posluje u Hrv i BiH, a ako mislis na Crodux on 100 uvozi iz Panceva za razliku od OMV-a koji ju je uvozio iz Beca

a ak mislis na Apios njih je poprilicno malo i dio goriva im dolazi iz Rijeke bas kao sto je i Ini dio dolazio iz Bos. Broda

Link to comment
Share on other sites

doduse OMV se vraca na mala vrata u Hrv kao Apios ali saraju

Link to comment
Share on other sites

Uvesti konstruktivnije rasprave. I dalje čekam zaključak tko otkuda dobavlja najkvalitetnije i kako se zna da je najkvalitetnije :).

Link to comment
Share on other sites

Pa naruči si analizu, plati i bit ćeš si konstruktivan.

Kako ti to itko može preporučiti??

Link to comment
Share on other sites

Uvesti konstruktivnije rasprave. I dalje čekam zaključak tko otkuda dobavlja najkvalitetnije i kako se zna da je najkvalitetnije default_smilie2.gif.

nema najbolji, najkvalitetniji

kad je frka onda gorivo dolazi i iz Italije, Srbije, Bih, Rijeke

Apios ce opet najvjerojatnije iz Beca itd

Tako da ja tocim samo to i tu je cisti placebo

Link to comment
Share on other sites

On 02. 04. 2019. at 16:00, Krule said:

SVE hahahah.. pa dijelovi, održavanje, mane i te najbitnije stvari..potrošnja me i ne dira previše

Tek sam ga kupio i ne znam nista o tome.

Jedino filtere plina 300 kn sam platio u Gasoline Split

Link to comment
Share on other sites

zanimljivo kako mi se auto onda najbolje ponasa i najvise km prelazi na gorivu iz Panceva...

Link to comment
Share on other sites

rafinerija u Pancevu je nedavno potpuno obnovljena od strane Gazproma a svi prodavaci na svim pumpama su ti duzni dat informaciju uvid u deklaraciju o gorivu

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.