Jump to content

Laguna 1 (x56) grijana sjedala na struju


BINGO2308KT

Recommended Posts

Bok svima,novi sam i naišao sam na ovu temu,neznam dali je još aktivna ali evo pišem i ja imam isti problem,zagrizao sam i ja na kožna sjedala na struju i grijanje/hlađenje.Naime imam dvije lagune 1 (x56) jedna je 97 god a druga 95 god.U ovoj od 97 god sam dobio knjigu,nešto kao uputstva ali na njemačkom a on mi nije jača strana.To uputstvo obuhvača lagunu 1.6 ; 1.8 i 2.0 obični i 16v motor i karavan verziju grandtour kako piše i unutra sam našao da ima u nekojoj od tih verzija sicevi na struju pomicanje i grijanje/hlađenje pa trebam konkretnu pomoč tko ima takvu verziju auta da ima takve siceve?Na prednjoj strani te knjige je slika crvene renol lagune karavanke i piše lijevo okomito grandtour a ispod piše laguna....nadam se da netko možda ima takvu knjigu pa znade o čemu pričam?Zato eto milim za pomoč

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.