Jump to content

K: megane grandtour 2013-2014 GT Line


Dasso299

Recommended Posts

Ekipa ako tko ima il zna nekoga tko prodaje meganea karavna Gt line po mogucnosti.. il ako netko ima kakvu preporuku za neku auto kucu.. bilo kakva pomoc dobro dosla... 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

A imao sam srece pa sam kupio sto sam i trazio.. gt line koji nije bio uvoz.. jedino sto sam se nadaonda cu naci 1.6dci al eto morao sam radit mali kompromis pa sam uzeo 1.5

IMG-20190319-WA0014.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tome sam se i ja nadao, čak sam intenzivno razmišljao o 2.0dci(uvoz) i na kraju kupio tu kod nas 1.5 sa 75000km, samo perla bijeli, bez navi bez panorame i normalna rucna.

Link to comment
Share on other sites

Oboje ste kupili gt line? Koliko ste dali?

Sent from my LG-H870 using Slapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ja sam dao 75tkn i ima Rlink navi., bose ozvucenje, rikverc kameru... bla bla.. 132tkm i super sam zadovoljan.. 

16 hours ago, laci said:

Tome sam se i ja nadao, čak sam intenzivno razmišljao o 2.0dci(uvoz) i na kraju kupio tu kod nas 1.5 sa 75000km, samo perla bijeli, bez navi bez panorame i normalna rucna.

a ja o 2.0 nisam ni razmisljao kad sam pratio dosta dugo oglas i nisam ni jednog vidio na prodaju.. mislim da toga kod nas nema il ako ima da je to stvarno jako malo

Link to comment
Share on other sites

Super ti izgleda...boja isto. Ja sam nabasao na 1.6 a u firmi imam i 1.5dci i razlika je osjetna..1.6 je idealan. Sritno :D

Link to comment
Share on other sites

Evo sam i ja jučer kupio Meganea III Grandtour 1.5 dci GT line??

18BA2D62-A129-4761-9A4A-80D9EFFE6A28.jpeg

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

neznam jesam li jedini, ali meni su ph1 urice masu ljepse, originalnije, velike brojke za kmh, okretaji do 5000, a ne 6000...velike brojke sve, pregledno, ekran lijepo bljesti i to...neznam :D 

Link to comment
Share on other sites

samo 83000km? super, pa to nije ništ voženo, il je skoro novo.. kolko para i odakle je?

Link to comment
Share on other sites

Treba bit strpljov, ja sam svoga tražio 5 mjeseci...

 

1.9 dci + sm mapa...panorama, bi xenon, el. rucna...

20190316_194551.thumb.jpg.5f4763097254881fb4b811eb61cfd94f.jpg

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Da treba biti strpljiv, mi smo oko 6mjeseci gledali aute, iako ja nisam izričito tražio megana na kraju sam ga isto uzeo, bio mi je uvijet da je redizajn i sto manje km i kad je već megane da bude gt line makar kad već nemoze motor biti po gustu. 76000km 80000kn bio je uvoz iz SLO sa godinu dana.

 

F9CBF432-2FA1-49CE-9850-58E24FCE205A.jpeg

F92206EE-E1F8-42F5-BA78-C40E22768FE9.jpeg

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Meni je to definitivno jedan od najljepsih Renaulta, ne zato kaj sam imao jednog ?

fotografija 2.JPG

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jedini auto s kojim bi možda Pežu zaminija, pogotovo ovaj tvoj srebreni, lipa kola nema šta.

Link to comment
Share on other sites

Je bas je bio lijep, jos sam i sva stakla kasnije zatamnio pa je izgledao jos bolje, stavio mapu na 130ks itd. Prodao sam ga prije dvije i pol godine.. 

Link to comment
Share on other sites

Izlista sam ja temu par puta[emoji3] ja se malo teže skidam sa Peugeota, ali ovo bi bila dobra zamjena, lipo ga je vidit na cesti, nije skup, poseban je, a takvi su mi najdraži[emoji1]

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

evo ja sam sa svoji dns zaokruzio prvih 1000km i za sada sam odusevljen.. auto lezi, ide.. bas sam zadovoljan.. ?

i prije dvije godine sam rekao da ce mi gt line bit iduci auto i za sada nisam pozalio.. 

drago mi je vidit da nas ima dosta sa "obiteljskim šminkerima" ?

Link to comment
Share on other sites

Meni je recimo glupo sto ovaj redizajn nema maglenke naprijed u gt lineu..

šta bi ih drl trebao glumiti? Netko vozio već po magli od vas?

Link to comment
Share on other sites

Gt line karavan, nema dalje. SAmo ja jos dodam panoramu pa je izbor malo suzeniji al to je to u principu.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, laci said:

Meni je recimo glupo sto ovaj redizajn nema maglenke naprijed u gt lineu..

šta bi ih drl trebao glumiti? Netko vozio već po magli od vas?

do sada nisam al i mene zanima ponasanje po magli.. 

Link to comment
Share on other sites

Nije mi jasno da u GT line nema velikog displaya sa navi nego ovaj mali...

 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.