Jump to content

P: CLIO IV 1.2 16V (2017 FACELIFT)


Golman

Recommended Posts

I tce je postao skup za odrzavanje. Sad jos imaju GPF. Nadam se da to radi bolje nego DPF i da ne krepava i trazi voznju van grada da bi se regenerirao. Frendova zena vozi clio 3 1.2 i nije 5 godina izasla iz grada i okolice. Za to imaju lagunu..

Link to comment
Share on other sites

Riječima pjesme Paula Johnsona, cijena ide down down down down .. 76000kn..

Link to comment
Share on other sites

I tce je postao skup za odrzavanje. Sad jos imaju GPF. Nadam se da to radi bolje nego DPF i da ne krepava i trazi voznju van grada da bi se regenerirao. Frendova zena vozi clio 3 1.2 i nije 5 godina izasla iz grada i okolice. Za to imaju lagunu..
Gpf? Što je to?

Poslano sa mog SM-N960F koristeći Tapatalk

ma ja i ne krivim ljude što oće gledati na potrošnju, različiti su prioriteti ljudima, i ipak je gorivo trošak s kojim se susrećeš na dnevnoj/tjednoj/mjesečnoj bazi i ljudi žele što manje novca potrošiti na gorivo i to je jasno.. sve ispod 6.5 na mom autu i mene razveseli, ali nije auto samo potrošnja..
Procječna potrošnja mojeg clia 0.9 tce je kako vidite na slici. 50:50 grad i otvorena cesta, onako od oka. Niti divljam, a niti vozim kao po jajima. Čisto neka normalna vožnja. Uz napomenu da ne koristim ECO vožnju. Eh da, gorivo uvijek 100-tka, uvijek na istoj pumpi.0bf68fde64825ce53e3d2cece81cdde8.jpg

Poslano sa mog SM-N960F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, aquarius said:

Gpf? Što je to?

 

šališ se ili?

Benzinski motori jesu čišći, ali i oni ispuštaju opasne tvari, takozvane nano-čestice čađe koje su kancerogene pa će tako većina novih benzinskih automobila s direktnim ubrizgavanjem imati GPF (gasoline particulare filters, u prijevodu filtar sitnih krutih čestica za benzinske motore).

 

Link to comment
Share on other sites

On 16. 03. 2019. at 20:21, ivan.martinko said:

šališ se ili?

Benzinski motori jesu čišći, ali i oni ispuštaju opasne tvari, takozvane nano-čestice čađe koje su kancerogene pa će tako većina novih benzinskih automobila s direktnim ubrizgavanjem imati GPF (gasoline particulare filters, u prijevodu filtar sitnih krutih čestica za benzinske motore).

 

jeb*li ih filteri

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, aquarius said:

jeb*li ih filteri

A gle, navodno se ovi ne bi trebali cepiti kao na dizelasima, ali zivi bili pa vidjeli.

 

PS. sorry za off topic, free BUMP ?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

75000kn, auto u prodaji do petka 5.3., a nakon toga ostaje, riječima Žaka Houdeka - Zauvijek moj :D

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, brzi16v said:

U nas je već 1.4.... ?

dok sam ja skužio što si ti napisao stari moj.... :aua::D

Edited by Golman
Link to comment
Share on other sites

Automobil više nije na prodaju. Može admin lock ili delete topica, što god bude odgovarajuće. Hvala svima na bumpovima :zivili:

Link to comment
Share on other sites

  • mata73 locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.