Jump to content

Stalno upaljeno rikverc svjetlo


Arktur

Recommended Posts

Pozdrav,  na Cliu mi stalno gore rikverc svjetla. Što bi moglo biti?  Prekidač?

Gdje se nalazi i jeli ga nezgodno zamjeniti u "kućnoj radinosti" ? ☺️

Link to comment
Share on other sites

Na meganu je odozdo na mjenjaču taj prekidač i iscuri svo ulje kad ga odviješ. Meni nije uopće radilo. Možda je kod tebe drugi uzrok, provjeri prije skidanja. Odspoji utičnicu s njega, ako se ugasi do njega je. Ako i dalje gori, negdje jedan kabel dira masu, nije do prekidača

 

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, frenchkey said:

Na meganu je odozdo na mjenjaču taj prekidač i iscuri svo ulje kad ga odviješ. Meni nije uopće radilo. Možda je kod tebe drugi uzrok, provjeri prije skidanja. Odspoji utičnicu s njega, ako se ugasi do njega je. Ako i dalje gori, negdje jedan kabel dira masu, nije do prekidača

 

To sam i mislio samo ne znam jeli na Cliu isto odozdo. Onda bih ga odmah vozio u radionicu, neda mi se lijegati ispod njega ..☺️

Link to comment
Share on other sites

nije baš bukvalno odozdo nego sa strane, ali na dnu tko da ulje pobjegne. Ako ga nisi nikad mijenjao taman da staviš novo ulje. Mislim d ti ide Elf NFJ 75W-80

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, frenchkey said:

nije baš bukvalno odozdo nego sa strane, ali na dnu tko da ulje pobjegne. Ako ga nisi nikad mijenjao taman da staviš novo ulje. Mislim d ti ide Elf NFJ 75W-80

Može li se dobaviti odozgo? Bar da probam skinuti konektor da vidim jeli do prekidača ili je greška u elektroinstalaciji...

Link to comment
Share on other sites

ne sjećam se više, mislim da ne, radio sam iz kanala, negdje desno di izlazi poluosovina je

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.