Jump to content

Molim pomoc sa megane 2 1.5 dci


Djposo

Recommended Posts

Bok svima... Ovako imam jedan velki problem sa svojim megane 2 2006godina 1.5 dci motor 63kw dakle ovako sve je pocelo pred par mjeseci kad mi je pocelo izbacivat inection fault nisam pridavao paznju jer se za par sekundi ugasilo i dalje bilo sve normalno to mi se upalilo jednom dvaput mjesecno no pocelo je to ucestalije inace sam radio nekad mehaniku i limariju  pa znam i ljide neke i tako to ša kaze jedan kolega sto je radio u renault servisu dize ili senzor visokog pritiska na railu sve dok mi nije doslo preko glave pa ja otpojio povratna crjeva stavio casice i vidom jedna baca ovako druga onako itd ok reko nekaj nevalja s dizama po preporukama nađem majstora i odvezem auto da reparira dize odnosno injektore i pumpu on to sve reparira uzme mi 1000eura dalje isto gleda majstor proucava nađe da je puknut EGR ventil odem uzmem novi pierburg za 1400kn stavimo gore uz to novi senzori na rail i pumpu nema greske nema niceg reko to smo rjesili sjednem u auto idem kuci pali se inection fault i stop i zacas crkne u voznji i tako 5 puta u 10km nista vratim ga sad nedugo nazad majstoru nezna niko sta je on izbacuje inection fault i krepava  sve promjenjeno egr novi senzori novi injektori i pumpa potpuno reparirani... Molim pomagajte ko zna 

Link to comment
Share on other sites

:welcome1:

Imaš puni pristup!

Ovdje je samo predstavljanje.

Potraži sličan topic pa tamo postavi pitanje.

 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.