Jump to content

Matica kod volana


matia03

Recommended Posts

Pozdrav društvo. 

 

Jučer mi je pala matica pod noge tokom vožnje. Nemam pojma otkud je i nigdje ne uspijevam registrirati da nešto fali, a ništa nije šarafljeno u tom dijelu. 

 

Stavljam sliku jer ne izgleda kao normalna matica, pa se možda tko susreo s time. Inače je za ključ 10.

 

Hvala

IMG-20190318-WA0000.jpeg

IMG-20190318-WA0004.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Sve radi, probao sam, ne kvrcka ništa, niti je kvrckalo dok sam se vozio

Jedino ako nije od nekud drugdje, ili raskopati plastike pa tražiti gdje fali nešto.

Čak sam mislio da je matica pod brojem 4., ali nije, skroz druga matica. 

Kod pedala isto nije ništa, nisam pametan gdje dalje gledati, osim raskapati sve plastike

IMG-20190319-WA0013.thumb.jpg.905e48e1b9842ec8ca535459b39aa654.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ma ispala iz armature. Netko nije zasarafio nesto nazad vijkom i ostala matica u plastici. Pogledaj malo al ak je sve ok vjerojatno zaostala negdje od nekog skidanja plastika. Nemre se samo tak otpustiti mehanicki sklop..

Link to comment
Share on other sites

Desetka, pise gore u prvom postu.

To sad naci gdje je otpalo je kao da trazis iglu u plastu sijena :D

Link to comment
Share on other sites

Ako sve radi i ništa ne zvoni ili lupa, ja se oko toga ne bi brinuo. Spremi šaraf negdje i kad ćeš prvi put raskopati taj dio auta provjeriti ćeš odakle je pao.

Link to comment
Share on other sites

Tako će i biti :)

 

Ništa ne lupa, ne kvrcka, to je najvažnije. Može biti i da sam negdje pokupio izvana, makar mi tako ne izgleda. Ne mogu naći gdje je, a plastike mi se ne skidaju jer ništa ne lupka

Tako da saaaame gas ?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.