Jump to content

P: mercedes s320cdi 4matic 2008


zeko

Recommended Posts

@zeko

Zeko, daj molim te više informacija, obično ne odobravamo samo linkove na njuškalo...

Sretno sa prodajom!

 

Link to comment
Share on other sites

Znaci razlog prodaje  jnovi s350 4matic.

Auto je kupio od euroline s 70.000km

Vozio ga je i odrzavo u ovlastenom servisu. 88.000kn ulozeno u njega zadnjih 2mj.  Znaci novi hidraulicni ovijes itd. Auto je vozen vecinom otvorenom cestom.  Sva dokumentacija postoji s racunima.

Vise slika moze prek mobaca.

Odradeno poliranje, zastita voskom i kemisko.

Auto je kupljen u hrv i postoji sva dokumentacija. Moguce provijera auta bilo gdje. Frisko je regan do 3mj 2020

Dobe se potpuno nove ljetne gume i zimske vozene ovu sezonu. 

Auto ima full full opremu i sve radi tip top.

 Moguci dogovor s ozbiljnim kupcem oko cijene

IMG-20190320-WA0024.jpg

IMG-20190320-WA0025.jpg

IMG-20190320-WA0018.jpg

IMG-20190320-WA0022.jpg

IMG-20190320-WA0016.jpg

IMG-20190320-WA0023.jpg

IMG-20190320-WA0021.jpg

Auto je tate

Edited by zeko
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, margax said:

Kakav auto ?

Auto je strava, a trebaš vidjeti ovaj novi koji su kupili... 

Link to comment
Share on other sites

Ovakvog je imao vlasnik jedne firme (ŠTW) u blizini gdje sljakam, ali mislim da je bio u AMG izvedbi. Znaci brutala.

BMW mi je drazi ali 7ica, koju sad taj isti ima, se moze sakrit pokraj S po izgledu. IMHO

 

Zeko, sry na spamanju

Link to comment
Share on other sites

Jedino što mi se ne sviđa vezano za auto je servis od 88 tisuća kuna koji je napravljen. Ali da, to je cijena posjedovanja takvog auta. 

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, fabi said:

Jedino što mi se ne sviđa vezano za auto je servis od 88 tisuća kuna koji je napravljen. Ali da, to je cijena posjedovanja takvog auta. 

Najnormalnija cijena velikog servisa na 250.000km i 10+ godina starosti za tu klasu. 

To je auto koji je novi bio preko milion kuna, pa je održavanje sukladno tome, elementi zračnog ovjesa su skupi kod svakog u “svetom trojstvu”. 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, GTT said:

Najnormalnija cijena velikog servisa na 250.000km i 10+ godina starosti za tu klasu. 

To je auto koji je novi bio preko milion kuna, pa je održavanje sukladno tome, elementi zračnog ovjesa su skupi kod svakog u “svetom trojstvu”. 

Sve je to meni jasno kao i to da taj auto nije za mene☺? 

Link to comment
Share on other sites

  • mata73 locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.