Jump to content

Carminat TomTom


Gerira

Recommended Posts

Pozdrav

Imam ovu navigaciju, live verziju sa Francuskim mapama. Ima li nacina da dodam mape HR na tu original karticu ili moram kupovati preko ebaya? 

Jel mogu sta zeznuti sa tim kineskim karticama? 

Sry ne vidim edit link. Kartica je 2GB,gledam da europu mogu kupiti za 50 gbp na tom tom stranicama... Jel mogu na bilo kakvu sd karticu to staviti ili koja je procedura ako se odlucim na kupovinu?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Grunf said:

Bilo koja kartica od barem 4GB

Sent from my LM-G710 using Tapatalk
 

Kad kopiram na novu sd karticu javi mi you cant use this map on the current device

 

Ako idem backup pa restore na novu, tomtom home app se smrzne i ne napravi nista

1 hour ago, agricola said:

Ak ne uspijem vjerojatno cu tak i rjesit

Edited by Gerira
Link to comment
Share on other sites

Jesi slijedio upute?

Prvo novu karticu ubaciti u auto da se inicijalizira i onda u komp pa skinuti mape?

Sent from my LM-G710 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Grunf said:

Jesi slijedio upute?

Prvo novu karticu ubaciti u auto da se inicijalizira i onda u komp pa skinuti mape?

Sent from my LM-G710 using Tapatalk
 

Jesam, tom tom app vidi sd karticu. Pod install mi je nudio samo jezike, mape nisam vidio nigdje. Probat cu opet mozda sam nesto preskocio. 

Link to comment
Share on other sites

ja sam se napatio ko kristuš kad sam prije par godina kupio kartu cijele Europe jer je original kartica premalog kapaciteta

kad sam prije par mjeseci radio update jednostavno sam kupio preko Njuškala

Link to comment
Share on other sites

On 14. 04. 2019. at 20:19, agricola said:

ja sam se napatio ko kristuš kad sam prije par godina kupio kartu cijele Europe jer je original kartica premalog kapaciteta

kad sam prije par mjeseci radio update jednostavno sam kupio preko Njuškala

Ma zakomplicirali su bezveze, da je klik klik install kupio bi original. Ovako za duplo manje love ni brige ni pameti. A iskreno mi se neda istrazivati svaka glupost na netu, dosta mi na poslu toga i doma sa hobijima 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.