Jump to content

SCENIC 3 TPMS ventili, zamjena


Srks

Recommended Posts

37 minutes ago, Zemo said:

I sta sad novi senzor 50e?

Ako je baterija ocekuj ubrzo j ostale.. 

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav

Odlučio sam ipak nesretni senzor zamjeniti novim i to original verzijom(najvjerovatnije)

Ima li tko iskustava?

Ako se promjeni ne treba se spajati na komp ako je original senzor, samo se resetira na kontrolnoj ploči?

Edited by Zemo
Link to comment
Share on other sites

Ovako izgleda da se senzor ostetio prilikom parkiranja netko od ukucana je udario u rizol i ostetio gumu(dobila je bubreg i bila je zabacit kupio novu) i posljedicno je i senzor dobio to jest pukao je na dva dijela i naravno nije radio.Zamjenom gume i senzora koji kosta 35e, i to je conti senzor sve je proradilo nakon treceg reseta na kontrolnoj ploči vozila.

Eto ta se ubuduće zna barem ja nisam trebao nista uparivati.Sve radi bez problema😀

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Dobro veče!

Trebam staviti 4 nova senzora na zimski set guma,ako imam sva 4 orginal senzora na autu( Conti su senzori) po logici stvari kad ih vulkanizer stavi trebam ih samo resetirati na komandnoj ploči par puta u vožnji i auto bi ih trebao prepoznati zar ne?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Nakon 2 kilometra vožnje i 4 reseta senzora pritiska tlaka u gumama sve radi bez problema.

Nikakvo uparivanje nije potrebno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Super za informacije. bit ce zasigurno korisne sledecem u slicnim problemima. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.