Jump to content

Megan 2 - problem sa displejem


toda81

Recommended Posts

Kolege, danas mi se nesto cudno dogodilo sa displejem na kome se ispisuje potrosnja i sve ostalo za potrosnju. Prvo odjednom nisam migao da menjam sta hocu da mi prikaze na ekrancicu, tj hteo sam sa trenutne potrosnje da prebacim na prosecnu, ali nisam mogao i pkus mi se na ekranu pojavili neki simboli koje nikad do sad nisam video i onda je odjednom sve nestalo tako da sada nemam nista na ekranu, a auto normalno radi samo sto se bukvalno nista od podataka ne vidi na ekranu.

Da li mozda znate u cemu je problem i kako ga resiti?43be119364bfb22aa0c45e416fe2e8c0.jpg571e52b96e8b2baebf6bfc90d3ac76a0.jpg

 

Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

 

 

Link to comment
Share on other sites

20-30 eura je ceo sat i to sa 2 ekrana umesto te centralne sijalice za status vrata.

Link to comment
Share on other sites

Znaci treba da se zameni ovaj mali ekran drugim. Da li to mislis na polovni ekran ili novi?

Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

Link to comment
Share on other sites

Ne znam sta se desilo, ali ekran je odjednom sam proradio. Uopste mi nije jasno sta se desilo.

Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

Link to comment
Share on other sites

Odspoji tablu od iza na koju minutu, malo kontakt spreja na konektore i ubodi nanovo ?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.