Jump to content

zvučnici


betarlux

Recommended Posts

56 minutes ago, zac7654321 said:

Mazda to namjerno stavljaju da razbiju monotoniju u voznji...

Mazda kažeš.....sve gledam je li french promijenio marku...🤫

Link to comment
Share on other sites

živo me kopka od čega su, možda otpadne motorić od stakala :bigl:

Link to comment
Share on other sites

mislis oba dva? [emoji23]

Sent from my SM-A530F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

French isto sam našao u zadnjim vratima BMW-a kad smo skidali staklo.
Veli frend da je to normalno kad auto montiraju na traci i nemaju vremena tražiti izgubljenu maticu. Veli da stave drugu i teraj dalje.

Link to comment
Share on other sites

Nekoliko puta sam našao viška matica u nečemu što nikad nije otvarano. Jednom sam našao slobodan šarafić u novom laptopu. Tamo je mogao napraviti priličnu havariju.

Link to comment
Share on other sites

French isto sam našao u zadnjim vratima BMW-a kad smo skidali staklo.
Veli frend da je to normalno kad auto montiraju na traci i nemaju vremena tražiti izgubljenu maticu. Veli da stave drugu i teraj dalje.
Kad sam mjenjao zarulje zadnjeg svijetla .. ugl mora se demontirat kompletno i pala mi plasticna matica u rupu. Izvukao jos jednu van kad sam trazio svoju.
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Mislim da nisu skidane obloge zadnjih vrata, pa mozda Matina teorija ima smisla.

Gledao sam i yt videa i ne vidim nigdje upotrebu ovih matica u vratima. Uglavnom su torx vijci, navoj urezan u limu. Sad mozda ih negdje i ima nisam bas sve proguglao.

 

Tapatalk

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Motorići podizača bi trebali imati takve M6 matice. Ako ti je to na mjestu, onda je višak :)

Znaš kako ide ona stara poslovica da kod svakog kopanja po autu moraš imati viška dijelova i manjka alata pa se to kompenzira :)

 

 

Link to comment
Share on other sites

ma kopka me kud na obe strane. Da je na jednoj pa hajde neki se balkanac, turćin, francuz zaigrao na montažnoj traci...

 

Btw, zvuk je puno bolji, ako kog interesira :bigl:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, frenchkey said:

ma kopka me kud na obe strane. Da je na jednoj pa hajde neki se balkanac, turćin, francuz zaigrao na montažnoj traci..

 

Ako si vozio Yugo mogao si u vratima naći i pisanu poruku majstora....."kakva plata, takva vrata"....😁

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

bit ce jos bolji kad se zvucnici usviraju, tj razrade [emoji106]

Sent from my SM-A530F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.