Jump to content

Auto stoji nakoso


Miro

Recommended Posts

Postovanje, znam zvuci cudno, ali Clio 2 stoji ukrivo, tj na zadnjem desnom kotacu je vislji, na lijevom od gume do ruba blatobrana ima dva prsta a na tom desnom 3. Nista ne vidim kad pogledam ispod, normalno se ponasa na cesti , amortizeri su dobri koliko se osjeti u voznji. Da li je tko imao nesto slicno?

Link to comment
Share on other sites

Puknuta opruga najvjerojatnije.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Vjerojatno opruga. Na mome su bile pukle obje prednje. Ako je pukla jedna, mijenjaj u paru ili najbolje sve ako misliš još dugo voziti auto. 

Link to comment
Share on other sites

iste? Da nije koja tvrđa, drugi model itd?

A i amortizeri su novi u paru?

Link to comment
Share on other sites

Da stavljani su u paru prvo prednji pa zadnji opruge jel, a  amortizere nisam ja mijenjao

Edited by Miro
Link to comment
Share on other sites

Meni su pukle obje zadnje opruge na dnu zadnji par centimetara spirale:

Nakon 6-7god pukla zadnja lijeva opruga. Auto je lagano visio u lijevu stranu od iza. Stavljene su obje zadnje nove originalne. Nakon toga je otprilike nakon istog tog vremena pukla zadnja desna s time da je lijeva počela dobivati cvjetiće, naravno pri dnu.

Tako da ako ti zatreba originalna zadnja opruga za prvu ruku imam viška pa se javi.

Ja si mislim promijeniti sva četiri amortizera i sve opruge. Do sad to nisam napravio jer mi žena nije probavila da želim staviti Bilsten B6 :D  

Link to comment
Share on other sites

kako sam rekao sve opruge su mi nove

ako je novo nemre puknut ili ...
Link to comment
Share on other sites

Auto je stojao kako stoji, bila puknuta opruga lijeva zadnja, promijenjenje su obje zadnje i auto i dalje stoji isto ukrivo kao i prije mijenjanja

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.