Jump to content

P: Twingo II 1.5 dCi facelift


Black.Tip

Recommended Posts

Model: Twingo II 1.5 dCi 75 - redizajn

Datum: proizvodnje: 23.05.2013.

Važenje registracije: 05.01.2020.

Kilometraža: 157000 km

Cijena: 50000 kn

Sve je više manje napisano u temi Twingo - Twilight of the thunder God. Zadnje što će biti napravljeno na autu je izmjena ulja Elf Evolution Full Tech FE 5-30W OEM, filter ulja Kamoka OEM, filter goriva Vaico OEM, filter zraka Purflux OEM, filter kabine s aktivnim ugljenom Purflux OEM.

Prethodno polovne alu felge original Renault 15x6 4x100 ET42 (1000 kn), nove ljetne gume Dunlop Sport Bluresponse 185/55R15 (2160 kn), vulkanizer izmjena, montaža, balansiranje, novi ventili 280 kn, špur 150 kn.

Zamjena prednje šajbe, imala je punkciju na jednome mjestu, upozorili me na tehničkom, kamenčić udario na drugom i napukla je. 1000 kn.

Osram nightbreaker žarulje. 200 kn.

TA Technix sportski ovjes (amortizeri + opruge) 2600 kn, SNR kompleti za montažu prednjih amortizera 300 kn, ugradnja 400 kn. Ovjes ima TUV.

Zatamnjene zadnje šajbe u Auto folije WRAPP 3M, radio Flash (Gordan Hržić) u Svetom Ivanu Zelini.

Mapiranje na valjcima kod Muhe (Damir Muha) u Velikoj Gorici sa 75 na 100 konja. Za prilog mogu dati sliku ispisa mjerenja sa valjaka. 1850 kn.

Kočnice komplet Brembo (diskovi, pločice, garnitura zadnjih kočnica, kočiona tekućina) 1000 kn, Sachs stage 1 sportski set kvačila + druk ležaj + glavni cilindar 3000 kn, leteći ležajevi Mahle, brva kartera Elring, ulje u motoru Elf Evolution Full Tech FE 5-30W OEM, filter ulja Purflux original zamjenski, nije bilo Kamoke, ulje u mjenjaču Total (ne znam napamet gradaciju), antifriz -40 Wurth 700 kn, ugradnja svega 800 kn.

Uz auto idu original čelične felge sa jednu sezonu voženim Sava Eskimo S3+ zimskim gumama (4 za auto + 1 rezervna) + ratkape + poklopci pa kome što više paše. Šerafi 16 komada za čelične felge uz kotače također dajem. Tvornički amortizeri i opruge uz auto, tvornički set kvačila i glavni cilindar uz auto.

Oprema: cetralno s daljinskim (2 ključa oba kodirana), retrovizori na struju, klima, original radio s komandama na upravljaču (funkcionalni bluetooth, USB, CD/MP3), odvojeni sistem zvučnika Focal, sjedala podesiva po visini, podizači stakala na struju, volan podesiv po visini, električni servo, ABS, maglenke, zatamnjena stakla, razdvojena pomična zadnja sjedala (nije klupa iz jednog dijela), puni rezervni kotač s ljetnom gumom (nije ona mini) i setom  itd.

Servisna knjiga i sve rađeno na autu poznato od dana proizvodnje do danas. Za sve rađeno, mjenjano, dorađeno računi i TUV certifikat.

Auto 1 kroz 1 bez ulaganja u pravom smislu riječi. Potrošnja mjerena kroz 9100 km je 4,3 litre dizela na 100 km. Pun rezervar do rezerve 800+ km. 

 

 

 

 

 

IMG_20190415_210639.jpg

IMG_20190413_142349 (1).jpg

IMG_20190316_175147.jpg

IMG_20190309_181112.jpg

IMG_20190309_180713.jpg

IMG-eb1d365b8c416160328f09272f506a36-V.jpg

Edited by Black.Tip
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Stara cijena 50000 kn nova cijena 48000 kn

 

 

 

 

 

 

Edited by Black.Tip
Link to comment
Share on other sites

Napravljen mali servis, svi filteri i ulje. Nova cijena 46000 kn. 

Link to comment
Share on other sites

Napravljeno kemijsko na sjedalima i očišćena kompletna unutrašnjost. Spuštam cijenu na 44000 kn.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jel ima interesa uopce... imam dojam da se jako slabo prodaje

Ja imam sam ponudu za zamjenu za mondea karavana :D 

Link to comment
Share on other sites

Ma prodaje se, ali cijena mora biti realna, a realna je ona cijena koju ti je netko spreman ponuditi. Ja sam Clio prodao isti dan kako sam ga stavio u oglasnik, ali nisam napuhao cijenu

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

ak je s 50 dosao na 40 bome da , prilicno je jasno u cem je problem bio.

inace nemam pojma koliko vrijede ti auti cisto matematicki gledano.

pa taj auto je novi kostao valjda 80 000kn , ne moze 6g star sa 150 000km na grbaci kostat 50

 

Link to comment
Share on other sites

Poznanik je početkom godine kupio jednoga ali 1.2 16v isto godište samo crn. Bili su branici izgrebani, gume loše, kvacilo klizilo, prednje kocnice za izmjenu, bez registracije i sa oko 90tkm od prve vlasnice za 1000€.. podredio ga je i sad mu sluzi kao zamjensko vozilo za klijente.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, zeko said:

Da je oem u mint stanju do 60.000km mozda bi vridio 40. Ovak max 28.000

Da, minus je i mapiranje na 100 konja.

Za običnu vožnju dovoljno mu je 75.

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, laci said:

Poznanik je početkom godine kupio jednoga ali 1.2 16v isto godište samo crn. Bili su branici izgrebani, gume loše, kvacilo klizilo, prednje kocnice za izmjenu, bez registracije i sa oko 90tkm od prve vlasnice za 1000€.. podredio ga je i sad mu sluzi kao zamjensko vozilo za klijente.

Bome je poznanik odlican posao napravio, sve navedeno se sredi za 700-800 eur i ima auto koji se prodaje za 3000-3500eur. Da je vise takvih prilika...

Link to comment
Share on other sites

Nije ni ova metoda prodaje loša, pogotovo ako prodavaču nije hitno.

Napušeš cijenu i onda je polako spuštaš dok se ne poklopiš s mogućnostima potencijalnog kupca..

Mogao je staviti 28 000 kn i prodati ga u roku 2 dana. Ovako postoji šansa da ubere 32-33 000 kn.

Pa zašto ne pričekati mjesec ili dva za 5000kn više u novčaniku?

Edited by agricola
Link to comment
Share on other sites

Na 30000tak tisuća bi pristao jedino u salonu da idem na noviji i jači auto... da mi je hitno, nije ni najmanje pošto polako skupljam lovu za novi... lako ja skinem alu felge s novim ljetnim gumama i distance i nove šerafe pa stavim stare čelične felge sa zimskim gumama gore i ratkape... poskidam LED svjetla komplet dolje, skinem sportski ovjes i vratim stock... onda bi ga možda i dao za 32000 ili 33000 kn.

Bacite malo oko na njuškalo, cijene se za redizajn vrte od 5000 do 6500 eura za dizelaše... s time da su ovi jeftiniji teretni sa 2 sjedala N1 pa tko voli nek izvoli... 

P.S. 38000 kn je zadnja cijena za ovakav kakav je sada... i ispod toga ga ne spuštam... za sada barem ne, ako ne uleti nešto što mi se dopadne za zamjenu i moju doplatu.

Edited by Black.Tip
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Može lock teme, kupac ga plaća i vozi u ponedjeljak.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • frenchkey locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.