Jump to content

Rucna slaba


Gerira

Recommended Posts

Pozz

Vratio me s tehn radi slabe rucne na desnoj strani. Rijeci je o elektronickoj rucnoj.

 

Spominjao je neki navoj da se vrti previse il tak nes. Razlika lijeva desna 80%, zanima me sto bi moglo biti i koliko bi me mogla ova glupost kostati? 

Edited by Gerira
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Sredio ovlasteni za doslovno 100kn, onaj navoj na celjusti je zastekao, malo ga je na silu pokrenuo i sada drzi. Prosao tehnicki. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

I to je 100 kn u vjetar... razradio sam takvih bar 100.. nisam naplatio nikad jer nema smisla.. nece do proljeca izdrzat i bit ce opet isto.. al ajd teh. Si prosao al da je rjesenje.. i nije.. 

 

Link to comment
Share on other sites

da , meni je meho rekaj da je jedini proper way to do it, reparacija celjusti, u mom slucaju i diskovi sa lezajevima kotaca jer su losiji diskovi, i tak fina cifrica.

Aku su na laguni diskovi ok, onda je dovoljno te celjusti reparirat valjda, a ovo je isto ok rjesenje za neko vrijeme.

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, ivan.martinko said:

koristiti ručnu svaki dan.. trebalo il ne trebalo, trajat će duže..

Automatska je, moguce da je od stajanja par mjeseci dok je bio u prodaji, budemo vidli sljed tehnicki kaj bu rekli ?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.