Jump to content

Osiguranje i registracija


nikola1203

Recommended Posts

Pozdrav , zanima me ima li tko Lagunu 3 2013.-2014. god. 2.0 dci 110 kw , koliko placa osiguranje i registraciju za nju , nigdje ne mogu pronaci onu tablicu po kilovatima za osiguranje , znam jedino da se dodatno placa porez 600 kn konkretno za ovu godinu i snagu . 

Link to comment
Share on other sites

to za tehnicki znam ,a znam i za ovo ali jos nisam kupio auto zato me zanima.

Link to comment
Share on other sites

Moja je 2.0- 127kW i polica je bila 1750 kn sa šlepanjem do 3500 kn u regiji i dodatnim osiguranjem za putnike

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

pa to onda nije uopce puno , ja sam mislio da je osiguranje puno skuplje s obzirom na kilovate , ja sam za hyundai lantru 1.5 benzin 65 kw 1999.god placo 1800 kn sa zastitom bonusa i putnika , jedino je tehnicki malo skuplji . ugl. hvala puno si pomogao nigdje nisam to mogao naci

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Koju osiguravajuću kuću izabrati? Trebao bih u narednih nekoliko dana registrirati auto, pa me zanima tko je najpovoljniji?

Link to comment
Share on other sites

Kompare.hr pa ce ti izbaciti cifre i bude te nazvao njihov agent.

Sava i Adriatic Slovenica su mi bili najpovoljniji zadnje dvije rege.

Naravno, pričamo o polici obveznog autoosiguranja...za kasko se gledaju druge stvari osim cijene.

Link to comment
Share on other sites

Kompare.hr pa ce ti izbaciti cifre i bude te nazvao njihov agent.

Sava i Adriatic Slovenica su mi bili najpovoljniji zadnje dvije rege.

Naravno, pričamo o polici obveznog autoosiguranja...za kasko se gledaju druge stvari osim cijene.
Ja bas maloprije uzeo preko njih, Adriatic Osiguranje, cca 1300kn, Zagreb, 85kw...

Poslano sa mog SM-G965F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ja bas maloprije uzeo preko njih, Adriatic Osiguranje, cca 1300kn, Zagreb, 85kw...

Poslano sa mog SM-G965F koristeći Tapatalk

Meni se to čini malo previše za 85kW...

Ja dao 1000kn za 118kW. Nije valjda tolika razlika zbog ZG.

f0ee7b93514c0c2bf9b99dafb46d0ab5.jpg024579a0fc120282901985ea81dbfef3.jpg
Link to comment
Share on other sites

Adriatic Slovenica? Sto je to?

Meni je Adriatic osiguranje, Rijeka....

Poslano sa mog SM-G965F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

81 kW u. Croatia osiguranju 1300kn. obavezno osig plus Osiguranje bonusa i asistencija na cesti.

Zagreb

Iskreno ne dira me koliko je cifra. Sve dok nije preko 1500kn je ok..

 

Link to comment
Share on other sites

Adriatic Slovenica jedno od većih osiguranja na Balkanu. Imam životno kod njih.

Link to comment
Share on other sites

Dakle, nije mi bas jasno, ja od komparea zatrazim ponudu za kasko i AO, i posalju mi ponudu za Adriatic i Croatiu, jedna cifra je 4800kn a druga 5600kn, Coupe dobije ponudu preko tog istog Komparea, a meni taj AS nisu ni ponudili...

 

Poslano sa mog SM-G965F koristeći Tapatalk

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nekad je taj kompare radio puno transparentnije, web je odmah izbacio sve ponude s iznosima, a sad već nekoliko godina moraš čekati njihovo agenta. Nije ni to loše, isto radim preko njih zadnjih nekoliko godina, ali svake godine mi ispadne neko drugo osiguranje najpovoljnije. Iako razlike nisu velike, sve je to tu negdje unutar stotinjak kn, više se razlikuju ponude u dodatnim opcijama pa se tu neka razlika napravi.

Link to comment
Share on other sites

Da, svake godine je neka druga osiguravajuca kuća najpovoljnija.

 

Adriatic osiguranje je bivše Jadransko.

 

Adriatic Slovenica je nesto drugo, do ove ponude nikad prije nisam čuo za njih.

 

Kasko za Passat ne uzimam više, za drugi auto imamo u Croatie iz svima poznatih razloga. Vjerojatno nisu najjeftiniji ali su uglavnom najbrži kod isplate, realni, normalni i ne rade probleme gdje ih nema.

 

Ako uzimate kasko u Croatie onda uzmite tamo u kompletu i obvezno. Nama je za CLA klasu sad ispalo točno 5000 kn za keš kasko + obvezno kod njih, da smo uzimali samo kasko bilo bi 4800 kn. Ugodno iznenađen, obzirom na nabavnu cijenu vozila, marku i godište očekivao sam 6000+ kn samo za kasko.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Coupe RS said:

Adriatic Slovenica je nesto drugo, do ove ponude nikad prije nisam čuo za njih.

Drugu ili treću godinu imam AO kod njh, najpovoljniji su bili preko kompare, odnosno agentica me redovno nazove već par godina oko 3 tjedna prije registracije i ponudu pošalje na mail.

Link to comment
Share on other sites

Drugu ili treću godinu imam AO kod njh, najpovoljniji su bili preko kompare, odnosno agentica me redovno nazove već par godina oko 3 tjedna prije registracije i ponudu pošalje na mail.
Godinu prije mi je bila Sava najpovoljnija, isto preko Kompare servisa.
Link to comment
Share on other sites

Evo išao sam preko kompare, Triglav mi je izbacio kao najpovoljniji za 75kW, 1440kn za keš, 5% više na karticu (što će biti moj slučaj).

Kontaktirao sam i jednog čovjeka iz izvor osiguranja, ima malko bolju ponudu i bolje uvjete plaćanja, tj cijena ne varira između keš/kartica.

Link to comment
Share on other sites

Definitivno ovaj čovjek iz Izvor OS ima najbolju ponudu (bar što se mene tiće). 1300 cca bez obzira kako placam, sa osig - 5 ljudi, bonus + free šlepa itd

Link to comment
Share on other sites

Nakon koliko se dobije polica i zeleni karton preko kompare-a? Uplatio sam jos prije tjedan dana, jos uvijek nisam dobio nista...

Poslano sa mog SM-G965F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.