Jump to content

Osiguranje i registracija


nikola1203

Recommended Posts

Da, kao što rekoh osim Logana imam još Twinga i tri dvokotača u CO i naravno njihovu karticu koju obilno koristim iako mi jedina Crodux pumpa baš nije uvijek "na ruku" tako da teško iskoristim 400 kn jer nisam uvijek u prilici točiti kod njih. CO kartica nema naveden rok vrijednosti niti uz koju policu osiguranja je vezana tako da mislim da ne bih ništa izgubio ako neko od 5 vozila osiguram negdje drugo. 

Moje prošlogodišnje iskustvo mi govori da se preko Kompare ne može dobiti veći popust ako  odabereš osiguratelja kod kojeg si već sada. Barem takav je slučaj s CO. Očigledno da bi neki "prebjeg" iz nekog drugog osiguranja koji ima isto vozilo kao i ja i pod istim uvjetima dobio puno povoljniju policu osiguranja od mene koji sam već kod njih osiguran više godina. Čak sam na stranici CO pravio on-line izračun police za Logana i došao do cifre koja je 10 kn  povoljnija nego preko Kompare. 

Link to comment
Share on other sites

Ja sam bio prebjeg iz euroherca u co i isto tak je polica, ali sam ukljucio i osiguranje od nezgode, sebe i svih putnika, zastita bonusa i njihova asistencija na cesti..
basic AO osiguranje nije preko 1000 kn za 81 kW..

Link to comment
Share on other sites

Prošle me godine u salonu AC Poreč oderali za 84kw CO sa 65% popusta 1300kn, ove me godine zovu i kažu samo 840kn, Izvor osiguranje 770kn. Najbolje provjerit Kompare i Osiguraj.me onda ti se i na fejsu pojave reklame osiguranja i odabereš šta ti paše

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nema te stranice koja bi meni iskakala sa reklamama sa osiguranjima.

 

 

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

900kn osiguranje za Clia.
Ugodno sam iznenadjen jer je jeftinije nego lani, a navodno su osiguranja poskupila.

Poslano sa mog SM-T335 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Danas gospođa obavila tehnički...Laguna 1.5dci,2008g tehnički 930kn, Croatia osiguranje 2100 i neku sitno kunu,10% bonusa, druga tek rega na njeno ime.

Prošle godine bilo preko 2500kn.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Prosli mj laguna rega nesto sitno ispod 2400kn, nisam tocno brojao, a danas cupra 2440kn

Sent from my SM-A505F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Prosli mj laguna rega nesto sitno ispod 2400kn, nisam tocno brojao, a danas cupra 2440kn

Sent from my SM-A505F using Tapatalk


Sve skupa? Sa osiguranjem?
Link to comment
Share on other sites

Oboje sve skupa, da

Sent from my SM-A505F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jel se to meni čini ili su poskupila ta osigurnja od prošle godine?

Prošle godine za clio uzeo u CO iako nije bila najjeftinija i s onih 400kn bona došla 150kn manje manje nego mi je ponuda ove godine 😞

 

Link to comment
Share on other sites

Jesu, za lagunu pocetna cijena, bez svih popusta itd je bila 600kn skuplja nego prosle god, u konacnici sam platio 150kn vise

Sent from my SM-A505F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Pozdrav ekipa! U prvom mjesecu me čeka rega pa polako gledam ponude za AO. Ima li itko iskustva sa Laqo osiguranjem? Vidim da imaju veze sa Croatia osiguranjem.

 

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, tigo95 said:

Pozdrav ekipa! U prvom mjesecu me čeka rega pa polako gledam ponude za AO. Ima li itko iskustva sa Laqo osiguranjem? Vidim da imaju veze sa Croatia osiguranjem.

 

Uzeli smo jednu AO policu pred koji mjesec i nagovorio sam sad oca da osigura svoj kod njih isto. Prešli iz Allianza, na obje police (uz 50% popusta) je bila znatna razlika, oko 20-25%. Uvijek sam osiguravao preko interneta, nikad nisam imao "nekog svog" u osiguranju, tako da nikad nisam imao neke dodatne popuste.

Ovi imaju još neku foru, ako se pređe malo km u godini dana (ispod 10k), dobije se dodatni popust sljedeće godine, što nama paše.

Aplikacija im je okej, a korisnička podrška preko maila vrlo brza (Za tatin auto nisu ispravno dohvaćali rok trajanja prethodne police AO, pa je on dobio ponudu na mail samo sa linkom za plaćanje).

Minus jedan, kod njih se ne može obaviti prvo osiguranje skroz novog automobila, jer nemaju urede. Tako da je Captur osiguran baš u Croatiji. Ali ako se nešto kardinalno ne promijeni, sve aute ćemo prebaciti na Laqo.

Link to comment
Share on other sites

Sa takvim žnj i najeftinijim osiguranjima moli Boga da ih netrebaš zbog neke štete, sve je dobro dok je dobro i dok nema štete. Ne bih to znao da mi žena ne radi u osgiranju, pa da vidiš kako se stvari mogu zakomplicirat i kako neka osiguranja imaju trikovite uvjete, rokove i odgovornosti. Pa kako drugačije i mogu biti povoljniji. Laqo  se još itekako treba pokazati i dokazati no ako je nekom najbitnija samo cijena police navali.

Edited by macan
Link to comment
Share on other sites

Ja bi ti drugačije rekao. Lako je dok ti nekog ne oštetis, a ako se dogodi onda jadan taj!

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Max said:

Ja bi ti drugačije rekao. Lako je dok ti nekog ne oštetis, a ako se dogodi onda jadan taj!

Upravo to, pa se ti sad nateži sa njegovim super osiguranjem...

Link to comment
Share on other sites

Ne bih se složio da se radi o nekom lijevom osiguranju, pošto je Laqo proizvod Croatia Osiguranja. Te na polici piše da je sklopljena sa Croatia osiguranjem.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

A koja je onda razlika? 

Ja sam npr alergičan na Euroherc, to su takvi lopovi da neprestano vjerovat!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Koliko sam shvatio, razlika je da je full online ugovaranje i management, također slikanje auta kod kaska i prijava šteta ide kroz aplikaciju. Ako ti se ne da klikati i tipkati, nego hoćeš sjesti u fotelju i dobiti ponudu, platiti ćeš više. 

Edited by Raven
Link to comment
Share on other sites

Jest, Laqo je proizvod CO-a. Sestra mi radi u CO, a i puno mojih bivsih kolega iz HT-a je radilo na razvoju tog projekta...

Edited by Danchibald
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Meni je osiguranje, za godinu dana staru Daciu, sa svim istim parametrima kao i prošle godine pojeftinilo za 100 kn. Jedina razlika je promjena osiguravajuće kuće.

Link to comment
Share on other sites

On 22. 12. 2020. at 23:22, tigo95 said:

Pozdrav ekipa! U prvom mjesecu me čeka rega pa polako gledam ponude za AO. Ima li itko iskustva sa Laqo osiguranjem? Vidim da imaju veze sa Croatia osiguranjem.

Provjerio sam koliko bi ne koštalo na Laqo. Sutradan odmah poziv i spamovi e-mailom. Kad sam ih pitao kojim pravom me maltretiraju kada nisam naveo da želmi da me kontaktiraju (GDPR i te sheme) dobio sam profesionalni ljubazni odgovor koji pravno k...ca ne vrijedi i odlučio sam da se neću osigurati kod njih.

Čini mi se tehnički jako dobro sučelje za korisnika vjerojatno najbolje do sada, ali dalje tipična teleprodaja i marketing.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.