Jump to content

Osiguranje i registracija


nikola1203

Recommended Posts

1 hour ago, Ivan1902 said:

Zanemarimo spam i ostale gluposti, kakva je bila ponuda?

Ja nisam dobio nikakvo spamanje..

Ali sam zato dobio top cijenu😁

110kw, Zg ,50% bonus, asistencija i zastita bonusa....  1372kn

mislim da nema bolje trenutno👌

Link to comment
Share on other sites

Kod tih manje poznatih osiguranja meni je uvijek problem prijava eventualne štete. Zadnji puta kad sam dobio neku super malo nižu cijenu nego kod poznatih pitao sam gdje tu kod nas u Istri idem na prijavu ako nedaj bože skrivim štetu. Odgovorili mi da moram ići za Pulu (što mi je samo 70km dalje). To ako je auto u voznom stanju, a ako nije, onda čekam da se neki njihov ugovorni procjenitelj udostoji doći :) Jbg, život u selendri. Tako da radije uzimam nešto sitno skuplje osiguranje, ali kod većih osig. kuća koje imaju urede na svakom uglu. Naravno da to sve nije pisalo u ponudi, a isto sam online tražio, e sad da li je bio kompare ili onaj drugi osigurajme tako nekako ne sjećam se više, a niti koje je osiguranje bilo.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Alen said:

Kod tih manje poznatih osiguranja meni je uvijek problem prijava eventualne štete. Zadnji puta kad sam dobio neku super malo nižu cijenu nego kod poznatih pitao sam gdje tu kod nas u Istri idem na prijavu ako nedaj bože skrivim štetu. Odgovorili mi da moram ići za Pulu (što mi je samo 70km dalje). To ako je auto u voznom stanju, a ako nije, onda čekam da se neki njihov ugovorni procjenitelj udostoji doći :) Jbg, život u selendri. Tako da radije uzimam nešto sitno skuplje osiguranje, ali kod većih osig. kuća koje imaju urede na svakom uglu. Naravno da to sve nije pisalo u ponudi, a isto sam online tražio, e sad da li je bio kompare ili onaj drugi osigurajme tako nekako ne sjećam se više, a niti koje je osiguranje bilo.

Kakve veze ima prijava tvoje stete s tvojim obaveznim osiguranjem?

nije to kasko

 

btw ovo je cro osig.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Alen said:

Kod tih manje poznatih osiguranja meni je uvijek problem prijava eventualne štete. Zadnji puta kad sam dobio neku super malo nižu cijenu nego kod poznatih pitao sam gdje tu kod nas u Istri idem na prijavu ako nedaj bože skrivim štetu. Odgovorili mi da moram ići za Pulu (što mi je samo 70km dalje). To ako je auto u voznom stanju, a ako nije, onda čekam da se neki njihov ugovorni procjenitelj udostoji doći :) Jbg, život u selendri. Tako da radije uzimam nešto sitno skuplje osiguranje, ali kod većih osig. kuća koje imaju urede na svakom uglu. Naravno da to sve nije pisalo u ponudi, a isto sam online tražio, e sad da li je bio kompare ili onaj drugi osigurajme tako nekako ne sjećam se više, a niti koje je osiguranje bilo.

Prijava stete u Laqo-u navodno iste ide online.

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Lucky_ZG said:

Prijava stete u Laqo-u navodno iste ide online.

Ide, isto kao i za CO putem aplikacije Moja Croatia...

Link to comment
Share on other sites

Deset dana nakon što sam već registrirao auto spamaju me iz Laqo da mi daju 150kn popusta na registraciju :)

Sljedi prijava AZOPu.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Slijedi mi registracija Logana I od strane KOMPARE-a dam dobio ponude za As Direct, Sava, Euroherc I CO osiguranja. Za isto vozilo i gotovo jednake uvjete cijene se razlikuju gotovo u 500 kn!? Postoji li neka skrivena caka ili odabrati nejjeftiniju ponudu? IMG_20210408_113244.jpgIMG_20210408_113309.jpgIMG_20210408_113335.jpgIMG_20210408_113403.jpg

Poslano sa mog POCOPHONE F1 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

CO i Crodux su me naživcirali s onim njihovim popustom i aplikacijom.

CO zato što su iznenada promijenili način rada i kartica se više ne provlači preko magnetskog koda nego se mora skenirati barkod kojega na kartici uopće nema :) Da bi se sjetili obavijestiti ili poslati novu karticu, nema šanse. To navodno moram sam zatražiti od njih. Android aplikacija me svako malo odlogira pa se sad na benzinskoj treba sjetiti koji je user/pass.

Crodux zato što seljaci na meni najbližoj pumpi nemaju barkod skener izložen prema kupcu. I sad ja kod plaćanja moram dati mobitel s Croatia osig. otvorenom aplikacijom djelatniku da on to negdje iza pulta ide skenirati.

Kako se u doba korone sve manje vozim, uspio sam jedva pola popusta potrošiti ove godine  :)

@logan baš ti i nisu isti uvjeti - iznos za osiguranje vozača i putnika je različit. Ali svejedno dosta velika razlika.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam im pisao na mail i dobio iskaznicu sa barkodom za 10-ak dana..

Link to comment
Share on other sites

Za novu karticu bi bilo za očekivati da ako nešto mijenjaju, oni iniciraju slanje nove prema klijentu, to se podrazumijeva. Općenito nije baš najbolje razrađen taj loyalty sustav s njihove strane. Kod obnavljanja police mi je ispisivao neko nebulozno stanje koje se skockalo nakon nekoliko tjedana, a i povremeno mi se dogodilo da jednostavno ne prolazi kartica na pumpi. Da li je bilo do CO i Cduxa nemam pojma.

Ma imam neku app na mobitelu u koju sam utrpao sve te loyalty kartice da imam na jednom mjestu sve. Samo što Crodux nemaju terminal dostupan za kupca :)

 

Link to comment
Share on other sites

@logan ja uvijek najpovoljnije odaberem. čak niti osiguranje putnika ne uzimam. i načelno sam svaku godinu kod drugog osiguranja jer nitko ne nagrađuje vjernost. 

Link to comment
Share on other sites

odyebi compare, nazovi direktno Savu (ne Kovačevića), mislim da su oni najjeftiniji.

Negdje sam čitao da su im na kraju godine tražili nadoplatu jer da je compare nešto zayebo

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sam popunio upitnik na CO stranici (ne LAQO) i dogovorio najbolju cijenu direktno sa CO.

Bez obzira sto mi je kompare dao visu cijenu od CO.

Link to comment
Share on other sites

Ja nemam problema s karticom CO na Crodux pumpama. Virtualna kartica u aplikaciji na mobitelu radi bez problema a skener mi okrenu da ja bar kod s mobitela prislonim na njega. Trenutno imam 4 police u CO a to znači 1600 kn pogodnosti u Crodux što mi je nepotrebno jer sam do sada u ovoj godini iskoristio tek oko 160 kn.
Danas je izbor sasvim iznenada pao na Laqo jer sam ispunio obrazac i dobio cifru nešto veću od 1000 kn. Uplatio I potom bez primjedbi Logan prošao tehnički pregled. [emoji16]

Poslano sa mog POCOPHONE F1 koristeći Tapatalk



  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, frenchkey said:

Lago je isto CO

Poslano sa mog koristećiTapatalk
 

Znam da je ali sam dobio bolju cijenu direktno od agenta CO

Link to comment
Share on other sites

Naravno, compare mora nesto sebi uzeti i uvijek je bje direktno

Poslano sa mog koristećiTapatalk

Link to comment
Share on other sites

Brzinsko pitanje,na motoru mi istječe rega u 7mj,jel mogu ja obaviti regu sad u 5mj,tj ranije,ne smeta mi što bih izgubio ova dva mjeseca,nego me zanima jel uopće moguće registrirati vozilo s postojećom registracijom???

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Da podijelim...

66kw, diesel, 2004g. - ponuda osiguranja:

Kompare (Triglav) - 1247kn, samo polica bez icega

Croatia osig. - 1470kn, samo polica bez icega

Generali - 1397kn, sa uračunatom opcijom pomoć na cesti vrijednosti 100kn

Link to comment
Share on other sites

Ja nikad ne gledam u kunu koliko kosta, razliku 50-100 kn mogu financijski prezivjeti, uvijek sam u CO, vec 20 godina. ove godine 100 kn vise od prosle, tocno 1490 kn za 81 kw.
Osiguranje svih putnika, osifuranje bonusa i asistencija. Da je i 1550 kn ja bi platio. I jos ostavio 20 kn gospodicni koja prodaje osiguranja.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ovi Laqo su lagano u banani...

Dobio ponudu preko tog njihovog weba koja je osjetno lošija od onoga što mi je Compare ponudio. Uplatio kompare, slučajno ispalo CO ponuda najpovoljnija jer nisam uzeo baš najjeftiniju varijantu. Nekoliko dana kasnije, tj. jučer zove me lik iz Laqo i nudi osiguranje. Pa reko jel vi ne vidite da je auto već osiguran u Croatii :) Kao odobrio bi on neki mizerni popust s kojim opet nisu konkuretni ponudi po kojoj sam već uplatio. Reko, kasnite, više sreće iduće godine.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.