Jump to content

Clio II, 1.2 16V problem sa paljenjem


damir-sk

Recommended Posts

Pozdrav,imam problem sa Cliom sa paljenjem.
Kad auto stoji,normalno upali,dodam kontakt i kad se lampica imobilajzera ugasi odmah upali.
Kad auto stoji koji minut nakon sto se ugasio,vise nece da upali,lampica od imobilajzera ili brzo trepce ili je stalno upaljena.
Kljuceve sam nosio na provjeru i kazu da su u redu,cak sam nabavio i identican kompjuter i covjek mi je programirao sa starog i opet sve isto.
Kad je iskljucio imobilajzer pocele su se dogadati stvari tipa  da ne prima gas i jos neke gluposti.
Ima li netko kakvu ideju ili zna u cemu je problem.
Posto sam u Svedskoj tesko je naci nekoga ko bi se s tim pozabavio,a u ovlasteni servis mi se ne isplati stari auto voziti.
Hvala unaprijed!!

Link to comment
Share on other sites

kad neće upaliti, a lampica treperi, stisni tipku na ključu i zakreni ključ jedan korak unazad pa opet unaprijed, pri tom tipku na ključu drži stalno stisnutom

Link to comment
Share on other sites

Jesi probao sa rezervnim ključem upaliti?

Poslano Samsung A7

Link to comment
Share on other sites

Da nije senzor radilice... Obicno kad se auto zagrije nece upalit dok se ne ohladi? 

Link to comment
Share on other sites

Očišćenu je i senzor radilice, sumnjam da nije ili ključ iako je čovjek ga ispita i rekao je da je ok, ili anteni a. 

Link to comment
Share on other sites

Danas došao do novog saznanja, kad odpojim masu sa alternatora, znaci kad ne fila akumulator lampica od imobilajzera se svaki put odmah ugasi, cim spojim natrag prvi put se ugasi a svako sljedeci paljenje brzo trepće. 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Znači,zamjenio UCH modul i auto radi kao nov,svaki put pali.

Nakon zamjene UCH modula ima jedna nuspojava,na daljinski se auto zaključava,ali se neće otključati.

Kad stisnem za otključavanje on opet ponovi zaključavanje.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.