Jump to content

Talisman 2.0 dCi- 200


shogo

Recommended Posts

 

Evo nema Topica, pa za ubuduće

Korektno, strašan motor, Mercedes je najslabija karika sestrinske zamjene, automatika preciznije

Nije kao Bemba s 300tkm, ali nije loš

Klasa koju će pojesti SUV manija, nadam se da ne...

Edited by shogo
Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Mata, O kvaliteti unutrašnjosti ni riječi, a pogotovo poslovičnoj Reno završnoj obradi..

Osim toga jako dobar review

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Djeluje vrhunski. Nije mi jasno kako su na zadnjoj slici zuta svijetla, a gore sve led plavo. To mi se bas jako jako svidja. 

Link to comment
Share on other sites

@fabi- zahvaljujem na pohvali.

Zaboravio napisati da sam tražio neobrađene dijelove plastike koji su oštri i potencijalno opasni ali nisam našao. Također nema nikakvih cvrčaka, čak ni središnji naslon za ruke ne proizvodi nikakve zvukove kad se jače nasloniš. Ladica ispred suvozača je lijepo obrađena, unutrašnjost obložena i brava daje lijepi klik kod zatvaranja.

Nebo (plahon) je crno i daje dojam bunkera i exskluzive.

Volan je kožni, taman kako treba, šavovi s unutarnje strane se osjete ali ne smetaju, lijepo sjeda u ruku. Progresivan i daje povratnu informaciju čak i ako prokliznu kotači kod ubrzanja.

Ostalo nisam gledao tipa blatobran, branik, hauba, vrata...

 

@Zrmi- uhvaćen dok je zaključavao pa blinknuo žmigavcima.

 

HF kartica (fenci) je odlična i može se individualno podešavati što želiš da otvara i kako.

Npr kad prilaziš po noći, otvorit će retrovizore koji su osvjetljeni ali neće otključati dok ne uhvatiš za kvaku na vratima. Može se namještati da li zatvara retroviroze pri odlasku, koliko dugo će isti svijetliti itd.

Čak i centralno osvjetljenje koje svijetli na mjenjač možeš podešavati i gasiti isto kao i led ambientalnu rasvjetu ( od prije poznato).

 

Ostalo se nadam da će novinari reći jer dobivaju u ponedjeljak na testiranje.

@direstraits- baš tako, ali ne dovoljno [emoji23][emoji23]. I dalje sam u potrazi za autom.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Kad pridružujemo garažu?[emoji848]
Prije toga, koliko kosta?

Poslano sa mog SM-G965F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Za produženje garaže već su izvidi u tjeku.
A Tališa sa ovom opremom i motorizacijom 300.000 kn (40k €)
Ubi ga CO2 od 155g

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, mata73 said:

Za produženje garaže već su izvidi u tjeku.
A Tališa sa ovom opremom i motorizacijom 300.000 kn (40k €)
Ubi ga CO2 od 155g

Koliko je karavanko skuplji ?

Link to comment
Share on other sites

Teško je reci točno jer sam vidio da ima Grandtour Initiale oprema za 286.000 kn.
Morao bi bas secirati opremu stavku po stavku da bi znao točnije.
Vidio sam da se i ova oprema razlikuje oko 20.000 kn od drugog auta iste Edition opreme.

Link to comment
Share on other sites

Meni je to isto ko i Latitude... gadno... mozda zato jel opcenito nevolim te ogromne aute  sa 4 vrata tipa passata :)

Link to comment
Share on other sites

Mata, ako možeš počekat facelift (mislim da se za M4 i Tališu očekuju 2020) to bi bilo to.

 

ima li tko od modova ovog foruma da vozi RENO?? 

 

 

 

Edited by fabi
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Evo mene sa dva komada :hahahe:

Dal je to pametno ili ne vrijeme će pokazati :bigl:

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Pa Mata ima 98% vremena službeni auto, a i Laguna je spavala u garaži većinu vremena, iz tog aspekta bi čovjek bio lud kad bi išao na auto od 300k kn. To je neko moje mišljenje, ali svatko troši svoju (a naročito tuđu) lovu kako hoće.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

I to stoji, službeni auto je danas u životu stavka koja je ogromna kao kuća.

Ali opet, vuče te....koliko se možeš izuti naravno

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, GTT said:

Pa Mata ima 98% vremena službeni auto, a i Laguna je spavala u garaži većinu vremena, iz tog aspekta bi čovjek bio lud kad bi išao na auto od 300k kn. To je neko moje mišljenje, ali svatko troši svoju (a naročito tuđu) lovu kako hoće.

Pa nije Tališa od 300k kn jedini Reno koji se danas može kupit.. Samo 300k je suludo ulupat u auto, u Reno pogotovo.. Zato do 10 k eura se može naći mladi i ne puno voženi Reno C segmenta, možda i D.

Za sveto trojstvo to za tu lovu ne ide

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.