Jump to content

Talisman 2.0 dCi- 200


shogo

Recommended Posts

Ma ja komentiram općenito, s obzirom da je bilo prijedloga da uzme Ph2. Apsolutno se slažem s ulupavanjem love u auto, pa da se radi o ne znam kojem... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, shogo said:

Ma jebga, nekome je to stavka PDVa samo😂😂

Ali je impozantan autek...

Je, nekima je i Rols Royce samo stvka PDV-a samo čini mi se da takvi nisu aktivni na forumu..

 

Što se Talusmana tiče, ima već dosta rabljenih samo  rekao bi da se nažalost mnogi nisu usrećili.. Jednostavno ako budem gledao takav auto onda Superb ili možda i40. Dotad meg mora svoje odraditi

Edited by fabi
Link to comment
Share on other sites

Dizlo ima valjda najjakiji sa 130 što je malo anemično za mene i moje godine
Uzmi megane gt karavan. Ja bi da mi odgovara pozicija sjedenja
Link to comment
Share on other sites

Pa Mata ima 98% vremena službeni auto, a i Laguna je spavala u garaži većinu vremena, iz tog aspekta bi čovjek bio lud kad bi išao na auto od 300k kn. To je neko moje mišljenje, ali svatko troši svoju (a naročito tuđu) lovu kako hoće.
Točno tako.
Laguna se vozila samo vikend i to kad se išlo van ZG.
Za sve ostalo je službeni.
Ne pada mi na pamet ulupati 300k kn u auto a ima drugih stvari koje su mi bitnije.
Najgora je stvar živjeti život zadovoljne svinje a voziti dobar auto da susjedi vide.
  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mata73 said:

Točno tako.
Laguna se vozila samo vikend i to kad se išlo van ZG.
Za sve ostalo je službeni.
Ne pada mi na pamet ulupati 300k kn u auto a ima drugih stvari koje su mi bitnije.
Najgora je stvar živjeti život zadovoljne svinje a voziti dobar auto da susjedi vide.

Ja i moja žena imamo (skoro) najlošije aute u susjedstvu, po vrijednosti, ali zato imamo (skoro) najbolji pogled👌..

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

On 24. 11. 2019. at 10:40, mata73 said:

Uparen je sa novim automatskim 7 brzincom od Getraga

Nije taj stari Getragov mjenjač sa 6 brzina?

 

Otuda visoki rpm. 

On 24. 11. 2019. at 10:40, mata73 said:

Posebno cu navesti mjenjac koji iako ima 7 brzina na 150km/h je na 2750 rpm što je u bocu identično sa Laguninim ručnim mjenjačem sa 6 brzina na 2.0dCi -127/130 kW. Trebalo bi to biti nize bar za 350-450 okretaja.

 

Link to comment
Share on other sites

Kod preuzimanja mi je rekao da ima 7 brzina.
Na ručnom šaltanju vidjeh 6 i kad bi prebacio u D ne bi se ništa desilo.
Na testovima kažu da ima 7 brzina kao što sam našao na nekim stranicama.
Brojao nisam ali mi je bilo čudno da ih ručno nabrojim 6.
A onda si opet mislim ista stvar je na A klasi.
Kad ručno šaltam pokaže 4 inače ima 5.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

To ko sa S max-om.
Prošli četvrtak išao u OS preuzeti auto za prijatelja.
Dođem u Grand Auto potpišem papire i bezveze pitam koliko ima brzina a on ko iz topa 7.
Reko sa rikvercom?
Ne veli on ja se ne šalim s time.
Reko sve ok.
Da bi na autocesti skužio da ima 8 za naprijed + R.
Nisam mogao izdurati da ga ne nazovem i educiram.
Tikvan proda auto za 320.000 kn i ne zna koliko brzina ima!

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Skoro sam se jučer vratio jer tikvan je napiaao da je auto 2018g i prijatelj nije mogao registritat auto, odnosno pao je sa novim S maxom na tehničkom [emoji23][emoji23]

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Skoro sam se jučer vratio jer tikvan je napiaao da je auto 2018g i prijatelj nije mogao registritat auto, odnosno pao je sa novim S maxom na tehničkom [emoji23][emoji23]
Mata, come to the DARK side!!!! [emoji1787]

https://www.njuskalo.hr/auti/vw-passat-2.0-tdi-dsg-190ks-highline-tvornicko-jamstvo-oglas-29572907

Poslano sa mog SM-G965F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Mata, come to the DARK side!!!! [emoji1787]

 

https://www.njuskalo.hr/auti/vw-passat-2.0-tdi-dsg-190ks-highline-tvornicko-jamstvo-oglas-29572907

 

Poslano sa mog SM-G965F koristeći Tapatalk

 

Aaaaauuuuuu!!!

To je white side[emoji23]

To cu napraviti kad poželim da me se odrekne bliža i dalja rodbina [emoji23]

Nekako mi je ljepši u komšijinom dvorištu.

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

700 iljada kuna za auto.. i može na 3 rate.. 

Hebote kuću kupiš za tu lovu koja će za 10 godina opet imati vrijednost kuće, a koliko će ovo vrijediti.. užas

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Totalno idiotski osim ako nemaš tvrtku koja ima par miliona kuna dobiti na kraju godine, pa ti je rata operativnog leasinga prihvatljiva. 
I još te pare za VW. Ne govorim da je loš brend ili da je loš auto, ali za te pare stvarno kupiš stan, a da ne govorim da je ta lova lagano Šerpa teritorij.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
On 26. 11. 2019. at 16:54, direstraits said:

Nije taj stari Getragov mjenjač sa 6 brzina?

Je.

Renault novi 7 brzinski mjenjac koristi samo s motorima do 320 nm momenta.

A od 8 brzinskog edc-a koji bi bio namjenjen jacim motorima su odustali kako sam citao vec prije 2 godine.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

mene zanima po kojim kriterijima se ljudi zovu na test...misljenja sam da bi ti kao moguci kupac trebao uc u salon i pitat njih...ali ovo da ovi zovu ljude i daju im aute da voze...

barem svaki put sam ja taj koji je pitao, nikad jos nisam dozivio da se mene zove i to jos daje auto na 2 dana...

Link to comment
Share on other sites

dobro, al sta netko drugi im zanimljiv, a poznam neke ljude koji na tjednoj bazi idu vozati aute i jos vuku za nos prodavace jer ih testiraju i cim nesto neznaju ili krivo kazu, onda ispravljaju ih i slicno, pa opet budu pozvani, a nikad vidjeli novca za nov auto kupit

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.