Jump to content

Talisman 2.0 dCi- 200


shogo

Recommended Posts

On 26. 11. 2019. at 21:51, fabi said:

700 iljada kuna za auto.. i može na 3 rate.. 

Hebote kuću kupiš za tu lovu koja će za 10 godina opet imati vrijednost kuće, a koliko će ovo vrijediti.. užas

ali kuću nemreš parkirati pred birtiju

  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

Mene zovu uglavnom oni kod kojih vozim auto u servis.

Citroen me zove za svaki novi model koji dođe, uglavnom na 1 dan.

Ford također za svaki novi model, uglavnom u petak preuzmem u ponedjeljak ujutro vratim. Vjerojatno bi zatvorili butigu kad bi dali s kojom kapi goriva.

Renault 1-2 dana, uvjek pun rezervar, opran i uredan auto.

Mazdu 3 i 6 na 1 dan.

Zadnju liniju Volvo XC40- 1.5h.

Nissan Leaf- 1 popodne,

Fiat Tipo- vikend

 

Koliko znam međusobno kontaktiraju pa zovu s kim nemaju problema i tko ih ne blati bez razloga.

Ako i napišem na kojem forumu nastojim maksimalno biti objektivan i bez predrasuda preuzimam auto.

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

ocito nisi shvatio, znam X ljudi koji redovno pohode salone i voze im aute na tjednoj bazi, a nemaju ni 10% love za kupiti taj auto...koja je onda razlika?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Trenutno razmatram ovog, ali nakon Antun-ova iskustva sa tim motorom u Espacu sam se malo uplašio - pogotovo jer su im slični kilometri. Ali nebi trebalo biti straha zbog garancije.

Link to comment
Share on other sites

Po ovome bit ce da sam se krivo rekao za 200 dCi
Rekao bi da kao i do sad puno ima veze servisni interval.20200516_150814.jpg

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

da, 1.6 dci ima sa jednom turbinom 130ks a sa dvije 160 ks.

2.0 dci sa jednom turbinom ima 200ks.

 

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1.7 nije common rail???

Sent from my SM-A515F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Ruske said:

1.7 nije common rail???

Sent from my SM-A515F using Tapatalk
 

PuNpa dizna. 

Link to comment
Share on other sites

On 16. 05. 2020. at 15:01, MB104 said:

Trenutno razmatram ovog, ali nakon Antun-ova iskustva sa tim motorom u Espacu sam se malo uplašio - pogotovo jer su im slični kilometri. Ali nebi trebalo biti straha zbog garancije.

Ako misliš kupovati Talismana, prvo nađi jako dobrog psihijatra.

Nije me bilo dugo na forumu, sramota me bilo i pisati šta taj auto napravi od mene... 

Drogiraj se, pij, puši, prokockaj sve pare, ali nemoj si zagorčati život na najgori mogući način. Zaobići taj lijepi Talisman...

  • Like 2
  • Haha 5
  • Confused 2
Link to comment
Share on other sites

Imamo zadovoljnog korisnika :) Daj malo masti bar meni bude lakše da nemam samo ja auto u k. :)

Link to comment
Share on other sites

Jel ti bar motor ok??Nisam ironičan...

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, shogo said:

Jel ti bar motor ok??Nisam ironičan...

Zasad su na motoru mjenjana nekakva 2 senzora i nekakvo crijevo koje je puklo. To je bilo prije cca 10 ak dana... 

I klasično, curi ulje ispod negdje.. vec je netko pisao da ima slican problem... ostalo radi sve 5 😂🤥🤥🤥🤫🤬😡

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, ivan.martinko said:

Gdje curi ulje?

Ispod negdje. 

  • Thanks 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Meni i na cepu kartera i tamo di je lanac razvodni tj. poklopac taj. Al dobro ima podnicu pa se ne moram crvenit od fleka ulja na podu 😁

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, macan said:

Meni i na cepu kartera i tamo di je lanac razvodni tj. poklopac taj. Al dobro ima podnicu pa se ne moram crvenit od fleka ulja na podu 😁

Upravo tako.isti problem na mom!

Link to comment
Share on other sites

Cep ima brtvu koju vam na servisu nisu zamijenili, a poklopac lanca. Hmm prije bi bio semering poklopca.

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, ivan.martinko said:

Cep ima brtvu koju vam na servisu nisu zamijenili, a poklopac lanca. Hmm prije bi bio semering poklopca.

Čisto sumnjam da je to krivac, prije da je neko pretego pa sjebo navoj jer nije samo jedan servis napravljen kako stoji u servisnoj....ili je već 5x mjenjano ulje kod fušera.... znam trebalo bi se mjenjat svaki puta ... da ne kemijam trebo bi baš sada pogledat nakon servisa jer curi... al opet kao što stalno ponovljam auto je iz uvoza možda ima i 150tauzenki u stvarnosti, pa ne mogu direktno napadat renault..... to je problem....

Edited by macan
Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Moj frend je danas kupio ovog Talismana

https://www.njuskalo.hr/auti/renault-talisman-grandtour-2.0-dci-intens-redizajn-pdv-top-oglas-42743924

...i sad kad je bio kod mene išao sam pogledati sva stakla i na svima osim na vjetrobranskom piše RENAULT i godina. Pretpostavljam da bi trebalo pisati renault i godina 20 ... kao i na svim ostalim staklima. Molio bih da netko ovdje od vlasnika Talismana pojasni. Šaljem fotku natpisa na vjetrobranskom staklu. Također prednje zimske gume su 235/55/17, a ta dimenizija uopće nije upisana u prometnu i izgledaju kao baloni na felgama jer korektna dimenzija je 225/55/17, pa se pitam kakva su to kemijanja. Ima li tko kakvih iskustava s tom Deki Automobili autokućom?

 

20240316_212707.jpg

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.