Jump to content

Laguna 2 redizajn 1.9 dci 96kw potrošnja


R18

Recommended Posts

Pozdrav svima,

 

Od nedavno vlasnik ove Lagune, pa me zanima koja vam je potrošnja po gradu po board comp-u?

Link to comment
Share on other sites

Laguna Grandtour 3 redizajn 2.0 dCi 96 kW po gradu 9 litara

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Fernand said:

Laguna Grandtour 3 redizajn 2.0 dCi 96 kW po gradu 9 litara

Znaci nemogu očekivati da će moja išta manje trošiti, iako po papirima bi trebala 7.6

Link to comment
Share on other sites

Ja sam sa 88kW po gradu u nekoliko navrata uspijevao oko 7.5, ali konstantne voznje, s toplim motorom.

Na magistrali, ak ćeš po propisima, ide 4.5 - 5.

Kod mene je u 50tkm bila na općem prosjeku 6.2, od toga recimo 20% grad, a po 40% magistrale i AC.

Link to comment
Share on other sites

meni 88kw trosi 7-7,5 s time da je 80% grad...ali ne strogi centar po guzvama i semaforima

magistrala ri-zd 6, nisam stedio, dapace, isprobavao sam zimske gume po kisi

ako bas oces finjak laganini voznja po magistrali 4,5 bude, da...

Link to comment
Share on other sites

Na autoputu oko 120 na sat mi je 4.8 trošio, to je super, otvorene po Krku mi je cca 6 ali grad (Zagreb) 9l, to mi nije baš super :(

Link to comment
Share on other sites

88kW pri 120km/h na autoputu nije išao ispod 5.5, nema šanse. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

I mene je iznenadila potrošnja moje Lagune 88kw, 7,5-8 lit/100km,ali prosječna brzina je 35 km/h.

Znači vožnja po seoskim cestama i kratke relacije 5-10 km. To je i za očekivati od velikog auta s relativno velikim dizel motorom

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Moja troši 6,8 kombinirano

80% grad 20% otvorena cesta

U gradu kratke relacije 10-15 km

Po boardu i uživo ispod 7,

Kad idem na duži put onda sam oko 5 ili ispod

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.