Jump to content
OBAVIJEST!!! Moguća je privremena nedostupnost RKH Foruma radi migracije na novi server. Hvala na razumjevanju. ×
OBAVIJEST!!! Moguća je privremena nedostupnost RKH Foruma radi migracije na novi server. Hvala na razumjevanju.

Anti Pollution

aquarius

Recommended Posts

Upravo obavio dijagnostiku u Vasilju (Samobor). 

Lamba sonda ispred katalizatora zajebava...

cijena nove (originalne) 463,00 kn

cijena dijagnostike: 120,00 kn

Edited by Blashyrkh
Dopuna
  • Like 2
  • 5 months later...
  • Replies 177
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• aquarius

32

• filipbabok

19

• ivan.martinko

15

• trigi

14

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Radi se uglavnom o nemogućnosti naplate dijagnoze kvara ili nesposobnosti mehaničara da premjere par žica DC. Rekao bi čovjek da se radi o trafoima pod naponom. ? Ako je išta kompliciranije od mi

Slusaj zenu drugi put Poslano sa mog HTC Desire 12+ koristeći Tapatalk

Sad budu kod promjene pumpe slučajno učvrstili taj neki konektor i onda ispali heroji kak su stručno dijagnosticirali problem

Posted Images

On 13. 09. 2019. at 11:23, Gerira said:

U ovlastenom. Odlucio sam ga vozit neko vrijeme jer mi treba auto svaki dan, to cu rjesavat kad godisnji uzmem. Ne manifestira se u radu auta, sve normalno radi tak da se ne zamaram

Traje, jbg, renoviram kucu pa kak stignem vremenski i financijski

Da javim povratno, pocetkom 12og mj sam promjenio filter goriva (uz ulje, filter i remen) te sam od tada napravio oko 10-11tis km, greska se ne pojavljuje vise.

Moze bit da je bilo samo do filtera goriva?

• Like 1
  • 5 weeks later...
Hrvoje25

Može biti ali u ne mora biti.Najvažnije da se greška ne pojavljuje i da sve radi kako treba.Meni se recimo  upali kada napunim plin na ini i privatnim punionicima,osim na petrolu.To je moj lijek za antipollution.

Announcements

• OBAVIJEST!!! Moguća je privremena nedostupnost RKH Foruma radi migracije na novi server. Hvala na razumjevanju.

• Create New...

Important Information

Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja..