Jump to content

Renault laguna 2 Klima problem


Mariok

Recommended Posts

Pozdrav svima ovako imam jedan problem na Renault laguna 2 napunjena klima nigdje ne curi i slicno ali neće ukopcat kompresor klime jedan konektor zice korodirale to sam napravio stavio druge i polemio medutim problem je sto struja ne dolazi ni na jedan konektor kad upalim klimu svjetli AC i stavim automatski nesta sitno struje dode (0,04v na gornji konektor gdje kvacilo a doljni 0,11c) osigurac ispravan sumljam na konzolu klime da ona zeza mozda ne salje napon ili ima nesta drugo sta moze toliko zezat svaka pomoć nekakva ideja je dobro dosla pogotovo u ovim toplim danima 

Link to comment
Share on other sites

I meni nije kompresor palio,sad neznam jel dolazila struja do njega i ne,ali otpeljao sam ga klimasu ,on ga je spojio na dijagnostiku i na kraju je bio problem u senzoru pritiska,to promjenio,nadopunio klimu i sve 5...sam senzor dode 145kn...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

To je i kod mene vjerojatno taj presostat ventil na hladnnjaku koji daje signal za palit 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.