Jump to content

P:Renault Clio RS 197


Novak

Recommended Posts

:lool:

e nećeš se izliječiti razbojniče, nećeš 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

hahahahahah doktore zao mi je nas kako ali mi nije hitno :)

Link to comment
Share on other sites

Znaci auto kupljen od prvog vlasnika 120 k prosao , nikad se nije vozio na hladno u garazi od prvog dana nije se po kisi vozio (jer sam ja ludjak) uvijek opran auto , registriran do 03/2020 pali vozi auto nema se na njemu sta za raditi cijena 7500 tisuca eura nije fiksno koga jos zanimaju neke sitnice neka pita neznam vise sta napisat

Link to comment
Share on other sites

znaci cim je upaljen voda je bila fino na 80+? i ulje isto fino zagrijano?

  • Downvote 7
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Ruske said:

znaci cim je upaljen voda je bila fino na 80+? i ulje isto fino zagrijano?

Al ima zločestih ljudi ovdje... 

Edited by GTT
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Ruske said:

znaci cim je upaljen voda je bila fino na 80+? i ulje isto fino zagrijano?

Doktore , shvati kako god oces ko zeli shvati ce sta san tija rec

Link to comment
Share on other sites

On 10. 06. 2019. at 22:45, Novak said:

Pozdrav evo prodajem svoj autic pa ako koga interesira ili zna nekoga kome treba , neka se javi !

https://www.index.hr/oglasi/renault-clio-rs-197/oid/1796244?b=1&a=1560199169459 

koga sta zanima neka slobodno pita pozdrav!

Lega moram se posavjetovati sa boljom polovicom jer uzimamo auto za nju, ali načelno, zanima li te u zamjenu Twingo 2013. dizel? Imaš tu isto na forumu oglas detaljan. Za ovakvu vozilicu se da malo dogovarati oko cijene.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.