Jump to content

Ugradnja stražnje kamere Renault Clio IV


grgi111

Recommended Posts

Da li je netko možda ugradio stražnju kameru na Renault Clio IV sa Media Nav Evo.. Bio bih zahvalan ako bi netko želio podijeliti svoje iskustvo na koji način je proveo instalacije od kamere koja se ugrađuje u svijetlo reg. pločice do Media Nav Evo.. Moja verzija Media Nav je 7.0.5..

Link to comment
Share on other sites

To je jasno da pistoje razne firme I ovlašteni servisi koji ugrađuju kamere za određene iznose.. moj upit se odnosio na iskustva članova koji su ugradili kameru  tipa uradi sam... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sam ugradio na Grandtoura i onaj prvi MediaNav, no mislim da je sve isto.

Kakvih 4500kn za kameru od 25 dolara.
Što te zanima?

Link to comment
Share on other sites

Odličan tutorial. Zanimljivo samo NTSC igra. Mislio sam da je to davno ispalo u ropotarnicu povijesti

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Koliko sam shvatio nakon instalacije kamere ako ista nije podržana sistemom NTSC odnosno bazirana je na PAL sistemu, MediaNav Evo javlja grešku u obliku: "Kamera je oštećena ili nije priključena".. To je zato jer MediaNav Evo od verzije 4.0.6  I dalje podržava samo NTSC Sistem. Postoji jednostavno riješenje za uklanjanje navedene greške..

5 minutes ago, grgi111 said:

Koliko sam shvatio nakon instalacije kamere ako ista nije podržana sistemom NTSC odnosno bazirana je na PAL sistemu, MediaNav Evo javlja grešku u obliku: "Kamera je oštećena ili nije priključena".. To je zato jer MediaNav Evo od verzije 4.0.6  I dalje podržava samo NTSC Sistem. Postoji jednostavno riješenje za uklanjanje navedene greške..

 

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, grgi111 said:

Koliko sam shvatio nakon instalacije kamere ako ista nije podržana sistemom NTSC odnosno bazirana je na PAL sistemu, MediaNav Evo javlja grešku u obliku: "Kamera je oštećena ili nije priključena".. To je zato jer MediaNav Evo od verzije 4.0.6  I dalje podržava samo NTSC Sistem. Postoji jednostavno riješenje za uklanjanje navedene greške..

 

 

IMG_20190625_223201.jpg

IMG_20190625_223418.jpg

Screenshot_20190627-162058.png

Screenshot_20190627-162130.png

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.