Jump to content

Renault Laguna coupe 2.0 T filter goriva.


Hrvoje25

Recommended Posts

Pozdrav ljudi.Evo vrijeme je za prvu zamjena ulja i filtera.Sve uredno zamijenjeno osim filtera goriva jer ga ne mogu nigdje pronaci.Zvao sam svoga majstora specijaliziranog za renaulte u vezi lokacije filtera i on mi veli da ga uopce nema,već da ima u rezervaru nekakvo sito ili što već.Sad  me zanima jel mi netko može potvditi lokaciju filtera(ako ga ima).

 

Lp svima.

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Hrvoje25 said:

Pozdrav ljudi.Evo vrijeme je za prvu zamjena ulja i filtera.Sve uredno zamijenjeno osim filtera goriva jer ga ne mogu nigdje pronaci.Zvao sam svoga majstora specijaliziranog za renaulte u vezi lokacije filtera i on mi veli da ga uopce nema,već da ima u rezervaru nekakvo sito ili što već.Sad  me zanima jel mi netko može potvditi lokaciju filtera(ako ga ima).

 

Lp svima.

Mani u bazi podataka za Lagunu Coupe 2.0 16v turbo pokazuje filter goriva ovakav:

ws_serve_pic.jpg

Link to comment
Share on other sites

To sam i kupio i ga nemam gdje staviti.jednostavno nigdje ga ne mogu pronaci te sam zvao mehanicara i on mi je rekao da se njemu filter nalazi u rezervaru.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ili ti je u sklopu pumpe ispod zadnjeg sica ili ti je ispod auta s jednog boka (neznam koji tocno), ispred zadnjeg kotaca, imas neku protekciju i to skines, odvrnes cijevi i lavor obavezno ispod i jbg...

Link to comment
Share on other sites

Skinuo sam plastike ispod lijevog i desnog kola te pregleda sve i nema nista.ocito se  nalazi u sklopu pumpe goriva.volio bi potvrditi ovu informaciju 100%.

Link to comment
Share on other sites

Od 2009-10. na dalje nijedan renoov benzinac nema filter posebno.
Nema ni moj meg 1.6.16v a nema ni 1.2 tce.

Link to comment
Share on other sites

Zamjene dizelskog filtra na Laguna III 2.0 Dci, kome pritreba:

 

Edited by Fernand
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.