Jump to content

Problem sa sicom


Rybak

Recommended Posts

Pozdrav, imam problem sa suvozačevim sicom jer se neda preklopit. Kad dignem ručicu, moram baš jako cuknut da se preklopi, pa me zanima kaj točno da pogledam, jer ovo sve što sam gledao, nigdje ne vidim ništa što bi uzrokovalo taj problem.

 

Radi se o clio storiji 2007 sa troja vrata!

 

Sent from my Samsung Galaxy A8

 

 

Link to comment
Share on other sites

Super, tnx idem pogledati u kakvom je stanju ta sajla!

Sent from my Samsung Galaxy A8

Link to comment
Share on other sites

Meni već godinama šteka sic, zaglavi ručica koja se ne smije na silu povlačiti jer su velike šanse da pukne neka od plastika.
Ja sam našao rješenje da kad zapne prvo pomaknem onu lumbalnu ručicu na sicu, nakon toga čuje "tup" i bez problema sic mogu preklopiti.

Link to comment
Share on other sites

Evo samo da javim, problem je riješen, makar sajla nije pukla, očito se malo razvukla, pa joj je još malo falilo da ga odkopča... stavio neki stoper kao na linku na sajlu, i sad radi kao i prvog dana. Hvala na pomoći i na korisnom linku!

Sent from my Samsung Galaxy A8

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.