Jump to content

Stop svjetlo neprestano gori


Kikač

Recommended Posts

S Cliom nikad dosadno.

Jučer mi kaže frend da mi stop svjetlo neprestano gori. Dođem doma i ispitam situaciju, a stanje je sljedece: pedala se malo mrda pa mozda dobro ne stisne prekidač ili prekidač pomalo ide u kupus. Prekidač sasvim dobro radi, ali mu fali manje od mm da se svjetla ugase. Problem je riješen tako što sam zalijepio izolirku na gornji dio pedale :wacko:.

Sad me samo zanima hoće li ovo biti ok ili bi trebao zamijeniti prekidač, odnosno namjestiti pedalu (ako je to uopće moguće)? 

Edited by Kikač
a
Link to comment
Share on other sites

prekidac ti kosta cca 50 70kn, stvarno nista, promjeni to i kod stelanja prekidaca, nastelaj tako da ti pedala (ako je razdrkana) dobro stisne prekidac i da ga dobro otpusti...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kikač said:

S Cliom nikad dosadno.

Jučer mi kaže frend da mi stop svjetlo neprestano gori. Dođem doma i ispitam situaciju, a stanje je sljedece: pedala se malo mrda pa mozda dobro ne stisne prekidač ili prekidač pomalo ide u kupus. Prekidač sasvim dobro radi, ali mu fali manje od mm da se svjetla ugase. Problem je riješen tako što sam zalijepio izolirku na gornji dio pedale :wacko:.

Sad me samo zanima hoće li ovo biti ok ili bi trebao zamijeniti prekidač, odnosno namjestiti pedalu (ako je to uopće moguće)? 

Namješta se tipkalo a ne pedala.

Link to comment
Share on other sites

da pedalu baš ne mogu namjestit to je cijeli sklop zajedno s kvačilom, a što je najbolje ne mogu ni prekidač jer on ima svoje ležište. Jedino ako misliš na to da je prekidač postao trom pa treba novi. Valjda je to to?

Link to comment
Share on other sites

onaj pipac na prekidacu koji pedala stisce kad kocis se da riktat... taj klipic koji ide gore\dole il nutra/van se da izvuc jos van (produljit) il gurnut nitra (skratit) po potrebi

Sent from my SM-A530F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

joj imas mozda sliku bas se ne snalazim.

prekidač(85kn) je promjenjen u 3.mj. ove godine kad sam imao problema s abs-om. našao račun dok sam bacao stare papire :D

Edited by Kikač
Link to comment
Share on other sites

Taj pipac se vrti (odvrce i zavrce) i tako poriktavas dužinu. Ovi što su jeftiniji nemaju tu mogucnost

 

b9c76f8bbafe3219dde89c87c7699c39.jpg

Link to comment
Share on other sites

e takav nemam nazalost, ali najblesavije mi je to sto vec par mjeseci sve radi kako treba i sad odjednom zeza. pogledat cu jos malo cim stane kisa.

Link to comment
Share on other sites

Lageros na godišnjem ? 

Di se može nabaviti taj oem prekidač?

Link to comment
Share on other sites

kako skinuti ovu plastiku bez da ju unistim? na ovom spoju je rasklimana pedala

IMG_20190709_095008.jpg

Screenshot_20190709_095108_com.huawei.himovie.overseas.jpg

Link to comment
Share on other sites

savjetujem auto krk, nikako rb auto, a bome i u adriji su malo...da ne kazem sta

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Problem riješen :00009019:

Prekidač kojeg je stavio meh je kraći + razmrdao se nakon par mjeseca jer je kinesko smeće. Čut će me kad ga vidim! :boxing: 

IMG_20190726_141738.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.