Jump to content

K: Nissan Note homokinetički


M.M

Recommended Posts

Ako sam fulao s postanjem teme,isprike,pa ju premjestite. Ugl,to mi je auto od sogija,mislim da 2012-13,Nissan Note,treba mu kineticki,navodno kod nas zamjenski nema za kupit a u ovlastenom je 2800kn..pa ako netko zna koji provjereni ducan vani,da se naruci prek neta,ili netko mozda ima rabljeni,ili tako neke kombinacije.. Moze kakav link,tel.broj itd? Hvala vam unaprijed

Link to comment
Share on other sites

Premalo informacija. Koja godina tocno, koji motor, koliko kw, lokacija itd.. pozeljno i br sasije.
Ima dijelova samo na ovak povrsno postavljeno pitanje evo ti odgovor samo slika kak izgleda:
b4ce89c26f821794ee23c4f9cc89647b.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nissan Note,br.sasije SJNTCAE12U1017023, 2014 god,1.5dci 66kw,potreban LIJEVI VANJSKI homokineticki zglob. Znaci,ako netko ima ili je vec narucivao dijelove izvana pa da mi da neki link?

Link to comment
Share on other sites

Jeste provjerili dal uopce zglob ide dolje s poluosovine? 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Koliko znam,rekao je da ide dolje.. Al uzeo bi i sa poluosovinom ako ne ide drukcije,sto ce..Kopam okolo,al ko da za Masserati trazim.. Nasao sam jednu rabljenu u UK,pa si nek on vidi,nek zove jos par otpada po Sloveniji,pa ce vidit,drukcije mu pomoc ne mogu.

Link to comment
Share on other sites

Mozda ide dolje ali ovlasteni ti prodaje cijelu poluosovinu.
Ima na engleskom ebayu za 100€. To je realna cijena..

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.